05-12-2017

01 грудня в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький провів зустріч з представниками Ресурсного центру зі сталого розвитку Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

Питання, які обговорювалися під час зустрічі, стосувалися актуалізації стратегії міста Сєвєродонецька, створенню діалогової платформи співпраці з громадськими організаціями та активними мешканцями міста, план дій сталого енергетичного розвитку міста та інше.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький зокрема зазначив, що створення енергетичного агентства у місті – це економічно виправдано, перспективно та актуально.

Директор Департаменту економічного розвитку Наталія Колєснік зупинилася на створенні електронного зв’язку з громадськістю, електронному самоврядуванні, можливості створення у місті індустріального парку та більш повному використанні сучасних технологій взагалі.

Заслухавши думку експертів Ресурсного центру з зазначених питань, а це його керівник - завідувач кафедри економіки і підприємництва СНУ ім. В. Даля Інна Семененко, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії СНУ ім. В. Даля Інна Скарга-Бандурова та директор відокремленого підрозділу «Іскра» Андрій Жидков, було вирішено налагодити спільну роботу. В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький наголосив, що думка незалежних експертів дуже важлива, їх неупереджене міркування.

За результатами зустрічі було вирішено наприкінці грудня заключити меморандум про співпрацю між Сєвєродонецькою міською радою та Ресурсного центру зі сталого розвитку Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради