З 15 по 21 червня 2026 року в місті Києві відбувся Чемпіонат України з тенісу серед юнаків до 14 років. За підсумками змагань вихованець сіверськодонецької КДЮСШ 1 Арсеній Пінчук став абсолютним чемпіоном турніру, виборовши перемогу як в одиночному, так і в парному розрядах!
Це блискуче досягнення є результатом наполегливої праці, спортивного характеру та високої майстерності юного тенісиста. Арсеній вкотре підтвердив свій статус одного з найсильніших тенісистів України у своїй віковій категорії.
Щиро вітаємо Арсенія з визначним успіхом! Бажаємо нових перемог, яскравих матчів.
Тренер Максим Сєвєрченко.