Управління праці та соціального захисту населення міської ради повідомляє

16-01-2016

 

З листопада 2015 р. набрала чинності постанова № КМУ від 28.10.15р. №842, якою внесено зміни до постанови КМУ від 06.08.14р. №409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування".

Згідно із новоприйнятими змінами встановлено:

  • диференційовані за періодами часу обсяги електричної енергії у разі використання її для індивідуального опалення:
  • соціальний норматив на теплову енергію у разі використання її для централізованого опалення для абонентів, житлові будинки які обладнані будинковими або квартирнимиприладами обліку;
  • коригуючі коефіцієнти для розрахунку витрат теплової енергії, електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення встановлено соціальні нормативи з урахуванням коригуючих коефіцієнтів для 1-2-поверхових, 3-4-поверхових будівель та 5 або більше поверхів в розрізі регіонів України.

Звертаємо Вашу увагу, що зміни державних стандартів в умовах опалювального сезону 2015-2016р.р. торкнуться в першу чергу:

  • споживачів, які проживають у житлових будинках, в яких розташовано дві чи більше квартири та використовують природний газ для індивідуального опалення (мають автономне газове опалення):
  • споживачів, що проживають у 3-4 поверхових житлових будинках та будинках 5 і більше поверхів, з централізованим опаленням, обсяг якого вимірюється приладами обліку та ті. які використовують природний газ та електричну енергію для індивідуального опалення;
  • споживачів будинки чи квартири яких оснащено приладами обліку теплової енергії.

Управління праці та соціального захисту населення виконало перерахунок з листопада 2015 р. з рахуванням коригуючих коефіцієнтів та поверховості будинків із збереженням обов'язкової плати.