Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01.11.2021р.

01-12-2021

За офіційними даними Головного управління статистики у Луганській області станом на 01 листопада 2021 року сума невиплаченої заробітної плати на 3 економічно активних підприємствах розташованих на території Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області складає 4527,9 тис.грн.:

ПрАТ Сєвєродонецький «АЗОТ»  - 709,2 тис.грн.;

ДП НДіПІХТ «Хімтехнологія» - 3508,7 тис.грн.;

ВАТ «Сєвєродонецьке АТП 10920» - 310,0 тис.грн.

У порівнянні з початком року заборгованість зменшилась на 6905,7 тис. грн. (або на 60 %).

Проведена організаційна робота з розроблення підприємствами, що мають заборгованість з виплати заробітної плати графіків погашення заборгованості.  Керівникам вищезазначених підприємств у листопаді 2021 року надіслані листи з дорученням терміново розробити заходи та скласти графік повного погашення заборгованості із заробітної плати.

Заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах  комунальної форми власності розташованих на території Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області відсутня.

Робота щодо погашення заборгованості знаходиться на постійному контролі. Протягом року проведено 3 засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення. Заслухано звіти 8 керівників підприємств-боржників з виплати заробітної плати, податкових та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів. За результатами комісії надано рекомендації щодо усунення виявлених порушень та недопущення їх в подальшому.