Відбулася нарада Управління освіти з керівниками закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади

14-12-2023

]]>13 грудня 2023 року відбулася онлайн-нарада  Управління освіти Сєвєродонецької МВА з керівниками закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.]]>

Під головуванням начальника Управління освіти Лариси Волченко та за участі заступника начальника-начальника відділу дошкільної, позашкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти Наталії Демент’євої, начальника відділу кадрової, організаційної та юридично-правової роботи Вікторії Одинець, головного спеціаліста відділу дошкільної, позашкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти Наталії Гаввіної та головного спеціаліста відділу кадрової, організаційної та юридично-правової роботи Оксани Донченко було розглянуто питання щодо участі в заходах та надання звітної інформації, замовлення та отримання комп’ютерної техніки для освітнього процесу, про Конкурси та Олімпіади 2023-2024 навчального року, зміни відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань», питання організованого завершення І семестру 2023-2024 навчального року, замовлення документів про освіту, атестації педагогічних працівників у 2024 році.

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1702478498/]]>