Україна об'єднала Луганську область: багатовекторність діяльності хабу Сєвєродонецької МТГ та шелтеру для ВПО у Дніпрі

03-01-2024

]]>За останній рік зі звичайних пунктів видачі продуктів наші гуманітарні осередки перетворилися на Центри соціальної підтримки, – Артем Лисогор.]]>

У хабах Луганщини наші ВПО можуть отримати низку соціальних та адміністративних послуг, перелік яких розширено упродовж 2023 року.

Зокрема, приймають спеціалісти ЦНАПів, ПФУ і обласної Служби зайнятості. Проводять виїзні прийоми лікарі з релокованих медичних закладів регіону.

Триває співпраця із міжнародними донорами та благодійними організаціями, представники яких на базі хабів теж консультують луганчан.

За можливості відкриті освітні простори, окремі робочі зони або повноцінний цифровий хаб, як от у Дніпрі.

У сюжеті – хаб Сєвєродонецької міської територіальної громади та шелтер для ВПО у Дніпрі.