У рамках програми «Турбота» виплати отримали ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС та допомогу на лікування мешканці Сєвєродонецької громади

09-05-2024

На виконання заходів Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота» на 2024 рік за поданням голови Громадської організації «Ветерани Чорнобиля  м. Сєвєродонецька» до роковин Чорнобильської катастрофи виплачено матеріальну допомогу 41 ліквідатору наслідків аварії на ЧАЕС на загальну суму 123 000 грн, а також 13 вдовам ліквідаторів на загальну суму 26 000 грн.

Традиційно відповідною комісією опрацьовано заяви мешканців  Сєвєродонецької громади, які опинились в складних життєвих обставинах. За результатами розгляду 51 людині призначено та виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 176 000 грн.

У Порядку зазначається, що допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених людиною внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій тощо.

Звертайтесь з питань надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, відповідно до Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота», з 10.00 до 15.00 по буднях за телефонами:

099-035-4349

095-572-3467