Ще 46 мешканців Сєвєродонецької громади отримали одноразову матеріальну допомогу на майже 80 тис. грн

19-12-2023

Майже 80 тис. грн загальної суми грошової допопоги виплачено 46 мешканцям Сєвєродонецької громади в рамках Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади «Турбота» на 2023 рік:

• за результатами засідання комісії з питань призначення одноразової грошової допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах, допомогу виплачено 14 особам на загальну суму 61 000 грн;
  • до Дня Святого Миколая дітям загиблих, поранених військовослужбовців та дітям з багатодітних малозабезпечених сімей виплачено матеріальної допомоги на загальну суму 18500 грн. Загалом цю допомогу отримали 32 дитини.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garya...

За даними Управління соціального захисту населення СМВА