Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 17.12.2023

17-12-2023

Продукти, гігієну, речі першої необхідності роздали жителям прифронтових сіл.

«Вони чекають на кожний приїзд. Мешканцям звільнених населених пунктів доставляємо продукти харчування і важливі в побуті речі. Щоразу намагаємося встигнути охопити усі чотири деокуповані села Красноріченської громади, де залишаються цивільні», - каже очільник Луганщини Артем Лисогор.

Так, учора кожному жителю Невського і Новолюбівки були роздані продуктові та гігієнічні набори.

До Макіївки і Новолюбівки луганські поліцейські доправили матраци, спальні мішки, ковдри, постільну білизну, стільці, сірники та інші необхідні речі.

Аби убезпечити місцевих, розвезли гуманітарну допомогу по домівках.

Минулої доби росіяни були активними вздовж усієї лінії зіткнення.

Майже півтора десятка атак вони здійснили на Куп’янському напрямку, зокрема й на Стельмахівку.

Чергові їхні спроби завершилися невдачею й у Серебрянському лісі. Там вони штурмували за підтримки авіації.

Ворог відкривав вогонь по Невському та Білогорівці з артилерії та мінометів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02NiaDNP9Tp8LHCSne45WKvuycgSC...]]>