«Перемога, яка зміцнює»: розпочато переговори про вступ України до ЄС!

15-12-2023

Президент України Володимир Зеленський у своєму дописі у соцмережі X зазначив про рішення щодо початку переговорів про вступ України до ЄС: "Перемога всієї Європи. Перемога, яка мотивує, надихає та зміцнює".

Так, це рішення Євроради без перебільшення історичне для України та самого Європейського Союзу.

Обстановка була напружена, але потужна рішучість 26 членів Євросоюзу і «конструктивна помірність» пропутінського Орбана дала сигнал усьому світу.

Україна сьогодні – оберіг Європи. Україна сьогодні - наші оборонці, наші захисники – що б’ються; наші громадяни – що допомагають наближати перемогу кожний на своєму фронті; усі героїчні вчинки українського народу. Все це мотивує не лише Європу, а й увесь світ бути рішучими. І, як зазначив Президент у своїй вранішній промові: «Україна не раз доводила, на що здатна; буде час, коли зможемо відсвяткувати вступ у Євросоюз».