Ліцей «КОЛЕГІУМ» міста Сєвєродонецька долучився до акції «Новорічні привітання ЗСУ»

28-12-2023

]]>Ліцей «КОЛЕГІУМ» міста Сєвєродонецька Луганської області - долучився до обласної акції «Новорічні привітання ЗСУ».]]>

На передову (Авдіївський і Харківський напрямки) були надіслані малюнки, вірші та привітання від учнів 4-х, 5-х, 7-А, 10-А класів.

У посилки було вкладено поробки вчителя Севост'янової Олени Олексіївни та учениці 7-А класу Севост'янової Іринки.

До сєвєродонецького навчального закаду приєдналася Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 9 Полтавської міської ради Полтавської області. Вони доповнили посилки вітальними листівками від учнів 1-Б класу.

Більше листів, малюнків та відео за посиланням: ]]>https://www.facebook.com/groups/411172199415310/posts/1637225816809936]]>

]]>Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації]]>                          ]]>Ліцей Колегіум міста Сєвєродонецька]]>