Звернення Олександра Стрюка з нагоди Дня Незалежності України!

24-08-2023

Шановні друзі!

Сьогодні ми відзначаємо День Незалежності України в умовах війни з російськими загарбниками.

Нам надзвичайно важко, але кожен на своєму місці робить все можливе для остаточного визволення України від окупантів.

Ми обов’язково переможемо, повернемось додому, вшануємо всіх Героїв, які віддали свої життя за Незалежність України і визволення Сєвєродонецька та нашої громади, а також вшануємо живих Героїв на параді Перемоги, що відбудеться і в нашому місті. А потім разом направимо всі свої сили на відновлення та відбудову і більше ніколи не допустиму війни у своєму домі.

Вітаю всіх з Днем Незалежності – тих, хто зустрічає найголовніше державне свято із зброєю в руках, тих, хто покинули рідні домівки і знаходяться в евакуації та тих, хто змушений був залишитися на тимчасово захоплених рашистами територіях, але чекає на звільнення.

Віримо в Україну, захищаємо рідну землю та свою свободу, працюємо спільно задля нашої Перемоги!

Зі святом, з Днем Незалежності України!

Слава Україні! Героям слава!

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації

Олександр СТРЮК