Змагання. Рекорди. Нагороди

13-10-2020

З 8 по 11 жовтня в м.Тростянець відбувся Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2009 року народження «Кубок ДФА «НІКА» - 2020». В турнірі приймали участь 6 команд: СК «Академія спорту» м.Тростянець, ФЦ «Барса» м.Суми, ФЦ «Барса 2» м.Суми, СК «Лідер-2» м.Київ, СК «Лідер» м.Київ та КДЮСШ 2 м.Сєвєродонецьк.

РЕЗУЛЬТАТИ:

1 тур

«Лідер – 2» - КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк 0:3

2-3 тур

«Барса» - КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк 0:0

«Академія Спорту» - КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк 1:2

4-5 тур

«Лідер» - КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк 1:2

«Барса – 2» - КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк 0:1

У фіналі вихованці КДЮСШ 2 зустрілись з командою «Лідер» м.Київ, але сам поєдинок закінчився з нічийним рахунком. По пенальті наші хлопці перемогли з рахунком 3:1.

Кращим воротарем було визнано Мирослава Каркачова, кращим гравцем турніру  - Івана Сімбірьова, кращим гравцем команди - Кирила Хімченко.

Голи забили: Платон Городов, Іван Сімбірьов, Максим Мирошниченко та Захар Коренєв.

Вихованці привезли додому КУБОК, диплом, призи та подарунки.

Підготував команду тренер-викладач Євген Сімбірьов.

]]>https://www.facebook.com/SeverodonetskSport/posts/3337261812988603]]>

10 жовтня 2020 року в м.Лисичанськ відбувся відкритий чемпіонат міста з самбо серед юнаків та дівчат 2007-2009, 2010 – 2012 р.н .

Понад 120 спортсменів прибули на змагання з Харкова, Сєвєродонецька, Бахмута, Добропілля та Лисичанська.

Самбісти КДЮСШ 1 посіли наступні місця:

• чемпіонами цього турніру стали Кучма Давид, Макєшин Захар, Шевченко Нікіта , Мартовицький Олексій, Макєшин Назар, Бєлов Віталій, Кисєльов Олег та Лихач Нікіта.
  • друге місце посіли: Фонотов Іван, Мартовицький Михайло та Ярошевич Данил, та бронзу вибороли Пилипенко Серафім та Сюткін Артем .

Тренер: Олександр Тарельник

10-11 жовтня в лісовому масиві м.Кремінна пройшов Чемпіонат Луганської області з маунтенбайку. У змаганнях приймали участь понад 50 спортсменів з Кремінної, Рубіжного, Сєвєродонецька.

За підсумками чемпіонату вихованці КДЮСШ 2 привезли 14 медалей різного ґатунку.

В крос-кантрі:

•  Данило Сурженко та Діана Колеснік вибороли золото;
  • Ксенія Воронова стала срібною призеркою;
  • Владислав Редько та Владислава Пікалова зайняли третю сходинку.

В індивідуальній гонці 4 км:

• Діана Колеснік зайняла 1 місце;
  • Данило Сурженко, Дмитро Жепка, Дмитро Лозовий та Владислава Пікалова посіли другу сходинку;
  • Ксенія Воронова, Іван Клименко та Владислав Редько стали бронзовими призерами.

Переможці та призери були нагороджені відзнаками.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Фурман та Євген Ігнатов.

]]>https://www.facebook.com/SeverodonetskSport/posts/3337309539650497]]>

Відділ молоді та спорту ВЦА м.Сєвєродонецьк