Привітання керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк Олександра СТРЮКА з Днем захисника України та Днем Українського козацтва

13-10-2020

Шановна громадо!

Щиро вітаю вас з Днем захисника України та Днем Українського козацтва, які символічно сходяться зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. Заступниця та покровителька завжди боронила наш народ, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

14 жовтня поєднались державні, родинні і духовні цінності, які символізують зв'язок поколінь та особливо шануються українцями. Справа захисту незалежності згуртувала і військових, і добровольців, і волонтерів. Цього дня ми вшановуємо воїнів, які в різні часи обороняли й обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність, усіх захисників України незалежно від службового становища та статі. Всіх, хто ціною свого життя вписав в історію свої героїчні імена.

14 жовтня 1942 року вважається символічним днем створення Української повстанської армії.

Збіг знакових подій означає, що це день, коли необхідно згадати загиблих вояків і подякувати всім громадянам, які присвятили життя захисту Української держави.

Велика вдячність українським військовим, які щоденно, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стоять на сторожі суверенітету України, зміцнюють її національну безпеку, примножують військові традиції і звитяги Українського народу, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких.

Гасло «Слава Україні» – «Героям слава» стало офіційним вітанням українського війська. Зважаючи на це, у такий святковий день бажаю незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я. Героям Слава та нехай День захисника України завжди святкується під покровом мирного неба!