Завершено капітальний ремонт проспекту Гвардійського

12-11-2020

Протягом останніх трьох місяців за рахунок місцевого бюджету в місті тривав капітальний ремонт чотирьох ділянок на проспекті Гвардійському.

Перша капітально відремонтована ділянка проспекту – від пр.Космонавтів до вул.Донецької. Роботи виконувала підрядна організаціяТОВ «Данко». Наразі там улаштовано покриття товщиною 6 см із гарячих асфальтобетонних сумішей загальною площею 6155,4 кв. м на суму 4,48 млн грн.

Капремонт ще двох ділянок – від вул.Курчатова до пр.Космонавтів та від вул. Донецької до пр. Центрального – виконувала підрядна організація КП «КремінськийАгрошляхбуд». Там улаштовано відповідно 5600 та 5800 кв. м покриття товщиною 6 см із гарячих асфальтобетонних сумішей на сум 9,22 млн грн.

І ще на одній ділянці проспекту Гвардійського – від пр.Центрального до вул. Автомобільної капітальний ремонт здійснювала підрядна організація ТОВ «Данко».

Найближчим часом, за рахунок економії коштів отриманих завдяки системі «Прозоро» буде проведено облаштування пішохідних переходів.