На часі: У Сєвєродонецьку внесені зміни до міського бюджету

12-11-2020

З метою оперативного реагування та ефективного забезпечення життєдіяльності сєвєродонецької громади керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк підписав розпорядження щодо внесення змін до міського бюджету на 2020 рік.

Відповідно до нього перерозподілено раніше виділені асигнування за рахунок коштів міського бюджету на загальну суму 1 641 405 грн та внесено зміни до дохідної й видаткової частини міського бюджету за рахунок субвенцій з обласного бюджету на загальну суму 1 368 377 грн.

Так, збільшено асигнування на загальну суму 1 641 405 грн та передбачено фінансування у сумі 600 000 грн на оплату послуг з демонтажу будівель і споруд, що постраждали від лесових пожеж на території Сиротинської та Борівської селищної ради.

Крім того, селищу Сиротине на капітальний ремонт після пожеж мереж зовнішнього освітлення передбачено субвенцію у 87 440 грн, для селища Воронове – 60 200 грн, а на придбання світлодіодних світильників 5200 грн.

Для заміни віконних блоків дитячого клубу «Підліток» (проспект Гвардійський, 24) дитячо-юнацького комплексу «Юність» передбачено 34 867 грн.

На закупівлю під час карантину засобів захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти міста за рахунок відповідної субвенції з обласного бюджету передбачено 1 373 671 грн.

Як зазначає начальник фінансового управління ВЦА м. Сєвєродонецька Марина Багрінцева, перерозподілені та субвенційні кошти найближчим часом надійдуть на рахунки балансоутримувачів.

Средняя: 5 (2 оценок)