Засідання виконкому

10-08-2018

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради відбулось 9 серпня. Його провів в.о. міського голови Ігор Слєсарєв. Порядок денний містив понад 60 питань.

Зокрема члени виконкому внесли зміни до рішення виконкому «Про створення Дорадчої ради з питань енергоефективності та енергозбереження м. Сєвєродонецька» стосовно складу. Очолює Дорадчу раду міський голова Валентин Казаков.

Одним з прийнятих рішень доповнено перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі, адмінпослугами: «Визначення можливості розміщення майданчика для паркування транспортних засобів» та «Надання дозволу на розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів».

Рішенням «Про приведення до відповідності згідно діючому законодавству України стосунків співвласників та наймачів багатоквартирних житлових будинків, гуртожитків та Сєвєродонецької міської ради» виконком вирішив доручити КП «Житлосервіс «Світанок», за дорученням від Сєвєродонецької міської ради, оформляти право власності за квартирами в багатоквартирних житлових будинках та житловими приміщеннями у гуртожитках, які не перебувають в приватній власності, представляти інтереси громади на зборах співвласників, оформити договори найму, договори на участь у витратах на обслуговування та ремонту будинку та інше.

Затверджено бланк заяви про передачу у приватну власність жилого приміщення та бланк довідок про склад сім’ї  наймача  квартири (одноквартирного будинку), житлового блоку (секції), кімнати.

Прийнято рішення про демонтаж тимчасових споруд за адресами: проспект Гвардійський, район буд. 7, вул. Півоварова, район зупинки “2-а Прохідна”, розміщених з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Мінрегіону.

Виконком міської ради прийняв рішення погодити розміщення засобів пересувної мережі - пересувних атракціонів (крім атракціонів, експлуатація яких заборонена без дозволу територіального управління Держпраці у Луганській області) на території м. Сєвєродонецька комунальному підприємству «Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою» в місцях за наступними адресами:

• район скверу ім. Гоголя;
  • район буд. 26-а по пр. Гвардійський (поряд магазину «Ткани»);
  • район буд. 29 по пр. Космонавтів;
  • район озера «Чисте»;
  • район озера «Паркове»;
  • площа Перемоги.

Встановити режим роботи засобів пересувної мережі: з 8-00 до 22-00, без  перерви та вихідних днів. Цим рішенням передбачені також вимоги, які виконуватиме КП «Сєвєродонецьке підприємство садово-паркового господарства та благоустрою».

Зі змінами прийнято рішення про встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі. Вони стосувались в основному прибирання території, прилеглої до об’єкта, та укладення власником договору на вивіз твердих (рідких) побутових відходів відповідно до Правил благоустрою території м. Сєвєродонецька.

В.о. міського голови Ігор Слєсарєв підкреслив:

«Є таке проблемне питання стосовно суб’єктів господарювання (СПД) - не всі укладають договори на вивіз ТПВ. Внаслідок чого виникає засміченість територій. Навіть якщо СПД мають договірні відносини, вони фактично не укладають акти виконаних робіт з КП «СКС», а виносять сміття на сміттєві майданчики, які знаходяться на прибудинкових територіях. Шляхом вибіркової перевірки встановлено, що понад 100 СПД не мають договірних відносин з КП «СКС», що призводить до створення сміттєзвалищ біля контейнерних майданчиків.

Відповідно до правил благоустрою та положення про відділ благоустрою, саме цей відділ здійснює контроль, чи укладені договори між СПД та КП «СКС» на вивіз сміття і чи здійснюється дотримання законодавства. Якщо ми будемо в подальшому такі зобов’язання встановлювати, то відділ з благоустрою буде більш швидко реагувати  та відстежувати, чи дотримують СПД правила благоустрою у нашому місті, та у випадку порушення складати адміністративні протоколи.

Всі суб’єкти зобов’язані укладати договори на вивезення ТПВ. КП «СКС» до 20 числа кожного місяця має надавати до відділу благоустрою копію акту виконаних робіт та інформацію щодо здійснення оплат».

Прийнято рішення про надання ВКБ міськради містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва - будівництво стадіону з комплексом спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49а м. Сєвєродонецька.

Низка прийнятих рішень стосувалась проведенню міських заходів, присвячених: Дню Державного Прапора України; 27-й річниці незалежності України; 75-й річниці визволення Луганської області від німецько-фашистських загарбників; пам'яті загиблих воїнів АТО та 4-ї річниці трагічних подій в "Іловайському котлі".

З метою проведення міських заходів, присвячених 27-й річниці незалежності України, на збагачення та пропагування культурних здобутків, розвиток демократії, творчий розвиток та духовне збагачення громади Сєвєродонецька, члени виконкому затвердити Положення міського відкритого «МУЗИЧНОГО БАТЛУ» політичних партій та громадських організацій.

Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 196 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 357 500 грн.

Серед інших розглянуто та прийнято рішення про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами,  присвоєння адрес деяким об’єктам, про демонтаж деяких засобів зовнішньої реклами, низка житлових питань, надання матеріальної допомоги на поховання, питання опіки та піклування, захист прав малолітніх тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради