Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради:

10-08-2018

Підприємством КП «Северодонецккоммунсервіс» з 30.07. по 06.08.2018 року:

Вивезено твердих побутових відходів:

- 3108 м3 – від населення міста (вивезення ТПВ з контейнерних майданчиків та багатоповерхових будинків);

- 304 м3 - великогабаритне сміття (біля контейнерних майданчиків);

- 24 м3 – від підприємств та організацій (згідно договорів);

- 44 м3 – з несанкціонованих звалищ.

КПЖ «Світанок»

Відремонтовано: 470 кв.м м’якої покрівлі і 49 кв.м шиферної, 7,5 п.м ливнезливу; замінено 31 п.м труб холодного водопостачання і 74 п.м каналізаційних, 10 п.м електропроводу, 6 вентилів, обладнало 2 поручні (по просп. Гвардійському, 11а та 11б). Малярами закінчено ремонт двох під’їздів: вул. Енергетиків, 29 (1 п.), вул. Танкістів, 20 (4 п.), ще 17 в роботі. Також відремонтовано 10 ганків, 3 козирки над входом в під’їзди і 2 над балконом та лоджією, 1 балкон (по б-ру Дружби Народів,46).

По вул. Федоренка, 16-а відновлено покриття (6 кв.м) перед входом до 2-го під’їзду. Скління 3 кв.м вікон по вул. Танкістів, 20 (4 п.), встановлено 2 столи для сушки білизни (по просп. Хіміків, 41) та 1 нову лавочку (по вул. Федоренка, 16-а).

Крім того, завезено пісок у 2 пісочниці по шосе Будівельників, 13а, омолоджено 7 дерев і видалено 3, скошено траву по вул. Ломоносова, Енергетиків, на дитячому майданчику по вул. Гагаріна, 1-3 та біля 18-ти будинків за різними адресами, вивезено 12 лафетів гілля.

Комунальне підприємство «Єдина аварійно-диспетчерська служба»

За період з 30.07. по 05.08.2018 року до КП ЄАДРС надійшло 297 звернень громадян, з них:

- 82 зі зварювальних робіт;

- 102 заявок виконані по системі опалення, з них проведено - 33 гідравлічних випробувань системи опалення (опресовок) будинків, замінено 143 засувки, відревізовано - 7;

- 54 з прочищення каналізації;

- 38 по електроенергії;

- 21 по слюсарним роботам.

Звернення виконувалися підприємством в робочому режимі.

Підприємством у період з 13 по 17.08.2018 року включно планується провести ремонтні роботи системи опалення та гідравлічне випробування системи опалення і гарячої води в 42-х будинках.

Проведено видалення трави амброзії, покіс трави на закріплених територіях за підприємством, а також виконувався полив клумб на площі Дружби Народів.

КП «Сєвєродонецькліфт»:

Працівники КП «Сєвєродонецькліфт» 115 разів виїздили на виклики городян. Крім того, виконали технічне обслуговування 82 ліфтів і відремонтували 4 по вул. Курчатова, Вілесова, Науки. Зокрема, по вул. Курчатова, 15 (під’їзд 4) відремонтовано основний електродвигун.

Служба «05»

За період з 30.07. по 05.08.2018 року час надійшло 68 скарг і звернень, 19 з них (у тому числі 3 щодо неробочих ліфтів) поставлені на контроль. 192 дзвінки були довідкового характеру.

По КПЖ «Світанок» 3 звернення стосувалися проблем з електроенергією, 4 – ремонту каналізаційної системи, 16 – ремонт стояків постачання холодної води, по разу скаржилися на незадовільне прибирання прибудинкової території та несправну покрівлю.

По КП «СКС» прийнято 4 скарги – всі на незадовільне вивезення сміття.

По КП «Сєвєродонецькліфт» зупиняло 3 ліфти для ремонту. Управління з експлуатації газового господарства 19 разів перекривало стояки для встановлення приладів обліку.

По ТОВ «Таун сервіс» зафіксовано п’ять відключень води, з них два аварійних, по разу скаржилися на відкритий каналізаційний люк і протікання води з каналізаційного колодязя.

По РЕМ зафіксовано 8 аварійних відключень електроенергії.

Один раз зупинялися тролейбуси КП «СТрУ», причина – порив контактних проводів.

КП «ЄАДСС» за тиждень виконано 297 заявок. Групою оповіщення зареєстровано 1 лісову пожежу і 3 побутових. Від медиків надійшло 5 повідомлень, травмовано за цей час 194 людини. Пунктом прийому тимчасово переміщених осіб прийнято 198 приїжджих.

Матеріли підготовлені за інформацією комунальних підприємств міста