Засідання виконкому не відбулось

04-10-2018

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради, що було призначене на 4 жовтня, не відбулось через відсутність кворуму.

На порядку денному стояло лише два питання: «Про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради з нагоди Дня юриста» та внесення змін до кошторису у рішенні «Про проведення міських заходів, присвячених Дню Захисника України та Дню українського козацтва».

Щодо важливості останнього прокоментував в. о. міського голови Ігор Слєсарєв:

«Рішення стосовно Дня захисника України, було прийнято ще у вересні. На подарунки було виділено 5000 грн. - це сума занадто маленькою для того, щоб придбати подарунки нашим захисникам, згідно з тими поданнями, які надають нам військові частини та інші підрозділи. У сьогоднішньому проекті рішення передбачалось на подарунки 14 000 грн. Однак, я вважаю, що потрібно хоча б 20 000 грн. надати для того, щоб можливо було придбати подарунки всім нашим захисникам. Але, нажаль, більшість членів виконавчого комітету не з'явились на засідання: хтось з поважних причин, а деякі навіть не повідомили про причини своєї відсутності. Кворуму не було. Вважаю, що таке їх відношення до цього питання свідчить про ставлення до наших захисників, які боронять нашу територіальну цілісність та державний суверенітет. І це наш обов’язок гідно вшановувати їх!».

Враховуючи важливість цього питання, запропоновано розглянути цей проект рішення у вівторок, 9 жовтня, об 11.00 на наступному засіданні.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради