Велика шана Вчителеві

05-10-2018

Напередодні професійного свята, 4 жовтня, в урочистій обстановці у великій залі міського Палацу культури вітали сєвєродонецьких освітян.

Всі вітання та творчі подарунки були присвячені вчителям, вихователям, керівникам гуртків – всім, хто невтомно працює на освітянській ниві. Привітати і вшанувати велику педагогічну родину завітали й представники міської влади.

Від міського голови Валентина Казакова та від себе особисто вітав перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв:

«Дійсно, роль педагога у житті людини надзвичайно велика, її неможливо переоцінити, ви – наші провідники на шляху до знань. Інколи ви знаєте наших дітей більше, ніж ми самі. Ви ділитесь з учнями не лише знаннями та життєвим досвідом, а й часткою своєї душі. Кожен з нас, незважаючи на посади, майновий стан, види діяльності -  колись був учнем. І в нас залишилась пам’ять про улюблений предмет, улюбленого вчителя і наставника, і ми у своїх серцях зберегли вдячність нашим вчителям.

Якось Уінстон Черчилль сказав: «Шкільні вчителі мають владу, про яку Прем'єр-міністри можуть тільки мріяти, оскільки сьогодні ви будуєте базу тих ідей, які вже завтра змінять увесь світ». І я впевнений, що наше з вами спільне майбутнє залежить від того: якими виростуть наші діти.

Шановні освітяни! Хай завжди над вами сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого ви вивели в самостійне життя і кому ви дали найважливіше – знання. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен день ваш наповнюється радостями, здобутками та перемогами задля щасливого майбутнього нашого міста, нашого краю та всієї нашої України».

Заступник міського голови Інна Фесенко побажала вчителям миру, здоров’я,  добра, і щоб кожен учень був тільки першим і тільки кращим.

Привітала своїх колег начальник відділу освіти міської ради Лілія Талдонова та провела церемонію нагородження грамотами відділу освіти.

Працівників освіти з нагоди свята відзначено: Подяками Міністерства освіти і науки України, Листами подяки Луганської обласної державної адміністрації, Почесними грамотами Департаменту освіти і науки ЛОДА, почесними грамотами, грамотами та подяками Сєвєродонецької міської ради, почесними грамотами і грамотами відділу освіти Сєвєродонецької міської ради.

Теплі слова привітань освітянам від народного депутата України Сергія Шахова передав його помічник Юрій Фурман: «Будь-який лідер у будь-якій державі повинен розуміти: країна буде сильною і поважати цю країну будуть тоді, коли нація буде розумною і освіченою, а фундамент закладаєте ви. По цеглинці щороку. І чим міцніше буде фундамент, тим міцніше знання будуть у наших дітей. І наші діти піднімуть нашу країну завдяки вам, завдяки вашій праці. Низький вам уклін!»

Під гучні оплески освітян нагородили подяками ПП «Наш край» за підписом народного депутата України Сергія Шахова та подарунками.

На знак поваги і визнання від своїх колег оплески, квіти та подарунки отримали ветерани педагогічної праці закладів освіти міста - неповторну складову нашого сьогоднішнього успіху, оберіг кращих педагогічних традицій нашого міста.

Оплесками привітали також 26 молодих фахівців, які з 1 вересня працюють у закладах освіти міста.

Педагогів з професійним святом вітали вихованці творчих колективів СМ ЦДЮТ та ПКіТ «Хіміків», чоловічий квартет народного хору «Казачьи напевы» міського Палацу культури, ансамбль пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради