Засідання виконкому 17.07.2019

17-07-2019

17 липня, згідно з розпорядженням міського голови від 12.07.2019р. №265, під головуванням в.о. міського голови, першого заступника міського голови Олега Кузьмінова відбулося шістнадцяте засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

Як зазначив керуючий справами виконкому Юрій Журба на засідання було розглянуто більше 80-ти питань, з яких ухвалено відповідні рішення.

Виконкомом розглянуті питання плану роботи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на ІІІ квартал п.р., затвердження Правил використання матеріалів сайту міськради, стану розгляду запитів на публічну інформацію, що надійшли до Сєвєродонецької міської ради у 2 кварталі 2019 року, заходи з підвищення відповідальності щодо виконання та підсумки роботи з контрольними документами, дорученнями голови облдержадміністрації, рішеннями міської ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови за 1-ше півріччя п.р., стан виконавської дисципліни та якість розгляду письмових і усних звернень громадян у підрозділах виконавчих органів міськради за І півріччя п.р.

Внесені зміни до рішення виконкому від 24.06.2019 р. №521 "Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі у новій редакції" та доповнення до рішення виконкому від 28.03.2018р. № 189 "Про затвердження Комплексної схеми розміщення засобів пересувної мережі для здійснення сезонної та ярмаркової торгівлі на території м. Сєвєродонецька та Переліку місць проведення ярмаркової та сезонної торгівлі" і до рішення виконкому від 14.03.2019 № 331"Про погодження розміщення засобів пересувної мережі під час ярмаркової та сезонної торгівлі на території м. Сєвєродонецька КП "Сєвєродонецьке підприємство благоустрою та ритуальної служби".

Розглянуто проект міської цільової Програми підвищення експлуатаційних показників та модернізації контактної мережі міського електротранспорту на 2019 рік.

Членами виконкому прийняті рішення по встановленню режиму роботи закладів торгівлі: магазину «Кофеїн» з кафетерієм, закусочної «Пан Млинець», павільйонів " Теремок" і "Globus-Food".

Надано дозволи на розміщення літніх торгових майданчиків та погоджено їх режими роботи ПП "Хімпромпостач", ТОВ "РЕСТА-КАМП", ФОП Єрмоленку Ю.О.

Згідно з актами обстежень виконкомом надано дозволи на видалення зелених насаджень УЖКГ міськради, КП «СПБтаРС», КПЖ "Світанок", КП "Житлосервіс "Світанок" та інші.

Прийняті рішення щодо демонтажу тимчасових споруд, які розміщені з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року № 244.

За результатами розгляду балансовою комісією з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька за 2018 рік фінансово-господарської діяльності СДЮК «Юність» членами виконкому прийняте рішення діяльність закладу та його директора Нехаєвої О.М. за 2018 рік визнати незадовільною та рекомендувати міському голові достроково розірвати Контракт про призначення на посаду з Нехаєвою О.М. до терміну закінчення його дії.

Згідно поданих заяв та відповідних розглядів надано дозволи на розміщення зовнішньої реклами та їх продовження.

Затверджені рішення про проведення міських заходів з нагоди відзначення 5-ї річниці визволення міста Сєвєродонецька від незаконних військових формувань, присвячених пам'яті загиблих воїнів АТО та 5-ї річниці трагічних подій в "Іловайському котлі", Дню Державного Прапора України та 28-й річниці незалежності України.

Розглянуті питання надання одноразової матеріальної допомоги 180 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту загальною сумою 365 тис. гривень та матеріальної допомоги на поховання по 3 тис. гривень (загальна сума - 45 тис. гривень).

Затверджений новий склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Сєвєродонецької міської ради та комісії з розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Розглянуто також соціальний блок: опіка та піклування над повнолітніми особами в місті Сєвєродонецьку, про опікунську раду при органі опіки та піклування Сєвєродонецької міської ради.

Членами виконкому затверджено Порядок проведення перерахунку призначених субсидій.

Інші питання стосувалися надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, захисту прав неповнолітніх, тощо.

З усіма проектами та прийнятими рішеннями 16-го засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради можливо ознайомитися на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у підрозділах «АРХІВ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ» та «АРХІВ ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ» розділу «Нормативна база» (http://sed-rada.gov.ua/normativna-baza ).

Средняя: 5 (2 оценок)