Засідання штабу щодо підготовки до осінньо-зимового періоду

16-07-2019

У Сєвєродонецькій міській раді під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна міськради Олександра Ольшанського відбулося чергове засідання штабу з контролю за ходом виконання «Заходів з підготовки житлового фонду, об’єктів соцкультпобуту та інженерних комунікацій до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років».

Під час засідання Олександр Ольшанський наголосив на суворому дотриманні виконання графіків з підготовки житлового фонду та об’єктів теплового господарства до осінньо-зимового періоду, а також щодо вжиття заходів по ліквідації заборгованості ДП «Свєродонецька ТЕЦ» перед АТ ОГС «Луганськгаз» за спожитий природний газ: «Депутатами міської ради все необхідне фінансування для підготовки до осінньо-зимового періоду Сєвєродонецька виділено. Голова постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Сєвєродонецької міської ради Ігор Бутков це питання тримає на особистому контролі. Роботи ведуться. Хочу відмітити найсерйозніше відношення до цього питання генерального директора КП «СТКЕ» Андрія Гавриленка – сєвєродончани бачать, як якісно і наполегливо проводяться капітальні та ремонтні роботи на цьому підприємстві й тепломережах. Щодо заборгованості ТЕЦ за газ – будемо звертатися до Фонду державного майна України по реструктуризації боргів».

Заступник начальника УЖКГ міськради Костянтин Потапкін розповів про процедуру визначення теплопостачальних підприємств виконавцями послуг з постачання теплової енергії у відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», доручення селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр Міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка від 21.06.2019 р. та необхідності звернення ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» до ФДМ з приводу реструктуризації боргів за спожитий природний газ.

Генеральний директор КП «СТКЕ» Андрій Гавриленко повідомив про підготовку об’єктів до осінньо-зимового періоду відповідно графіків, про відновлення асфальтобетонного покриття в місцях проведення ремонту інженерних комунікацій (заплановано на серпень 2019 р.), про виконання робіт з держповірки будинкових приладів обліку теплової енергії та про виявлення крадіжки теплового лічильника в житловому будинку по пр. Гвардійський, 63 «б», про що негайно були повідомлені правоохоронні органи.

Перший заступник директора ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» Володимир Прядко розказав, що хід виконання ремонтних робіт та підготовка до осінньо-зимового періоду підприємства відбувається відповідно графіків та акцентував увагу щодо необхідності вирішення питання з послугою гарячого водопостачання. Крім того, він повідомив про відставання КП «ЄАДСС» від графіків опресування та підготовки внутрішньобудинкових систем опалення, а також про плани відновлення асфальтобетонного покриття в місцях проведення ремонту інженерних комунікацій (заплановано на жовтень 2019 р.).

Доповів про причини відставання від графіків підготовки внутрішньобудинкових мереж опалення до осінньо-зимового періоду, про невідповідність тарифу на технічне обслуговування та поточний ремонт і фактичним витратам з підготовки внутрішньобудинкових мереж опалення до зимового періоду та про відсутність коштів на придбання матеріалів на виконання ремонтних робіт генеральний директор КП «ЄАДСС» Віктор Тарасов.

Генеральний директор КПЖ «Світанок» Юрій Шамрай розповів про виконання ремонтних робіт на житловому фонді, про оплату робіт з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем опалення та про початок робіт з дезінсекції підвальних приміщень житлових будинків.

За результатами засідання було прийнято наступні протокольні доручення:

1. УЖКГ міськради, ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», КП «СТКЕ», Відділу з юридичних та правових питань міської ради - розробити та надати пропозиції по виключенню послуги з централізованого гарячого водопостачання у ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» та КП «СТКЕ».

2. КПЖ «Світанок» - терміново вирішити питання оплати послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем опалення.

3. ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ»:

- надати інформацію про склад заборгованості за природний газ перед АТ ОГС «Луганськгаз»;

- опрацювати протокольні доручення селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр Міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Г. від 21.06.2019 р.;

- звернутись до ФДМ України з питання включення підприємства до Реєстру теплопостачальних підприємств та теплогенеруючих підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії у відповідності Закону України № 1730-VIII від 03.11.2019 р. реструктуризації боргів за спожитий природний газ.

4. КП «ЄАДСС» - терміново вжити заходи з виконання графіка опресування та підготовки внутрішньобудинкових систем опалення.

5. Інформацію про виконання протокольних доручень надати в УЖКГ міськради 18.07.2019 р. до 12-00 год.

Средняя: 5 (2 оценок)