Засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва

02-04-2018

Перше у 2018 році засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва відбулось 30 березня. Провів його перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

На порядку денному стояло три питання.

Щодо проекту регуляторного акта «Про затвердження порядку розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів на території міста Сєвєродонецька» доповідала старший інспектор з питань містобудування та архітектури відділу містобудування та архітектури Наталія Іщенко. Вона зазначила, що даний Порядок регулює відносини, пов’язані із розміщенням майданчиків для паркування транспортних засобів. У документі наведені вимоги до розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів та порядок їх розміщення.

Після конструктивного обговорення члени Координаційної ради цей проект взяли за основу.

Другим розглянули проект регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, а також поліпшеного, створеного, придбаного на виконання умов концесійного договору, яке враховується на балансі концесіонера».

Зокрема, цей Порядок визначає механізм списання майна комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька, переданого у концесію, а також поліпшеного, створеного, придбаного на виконання умов концесійного договору, яке враховується на балансі концесіонера з поміткою про концесійне користування (матеріальні та нематеріальні активи, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами), іншими необоротними матеріальними активами. Порядком передбачені особливості списання концесійного майна та його балансового обліку.

Дія цього Порядку поширюється на комунальне майно територіальної громади м. Сєвєродонецька, яке передане Сєвєродонецькою міською радою на підставі договору концесії концесіонерові та перебуває на його балансі, а також майна, створеного, придбаного та поліпшеного на виконання умов концесійного договору.

Щодо нього до міськради не надійшло жодних пропозицій і зауважень протягом терміну його розміщення, зазначила заступник начальника ФКМ Олена Сердюкова.

Цей проект регуляторного акта також було взято за основу.

Проект регуляторного акта «Порядок розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі пересувних об’єктів з надання послуг на території м. Сєвєродонецька» викликав найбільш жваве обговорення серед присутніх.

Начальник відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Тетяна Красюк підкреслила: «У місті є пересувні об’єкти торгівлі, розташовані у місцях, зовсім для цього не призначених, а отже метою та завданнями цього Порядку є запровадження єдиної процедури при розміщенні засобів пересувної торговельної мережі; створення сприятливих умов для здійснення господарської діяльності у сфері торгівлі  та надання побутових послуг через  засоби пересувної торговельної мережі та пересувні об’єкти з надання послуг на території м. Сєвєродонецька; впорядкування розміщення засобів пересувної торговельної мережі,  запобігання хаотичному розміщенню та перенасиченості ними території міста; ліквідація торгівлі у невстановлених місцях; захист прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності – власників (користувачів) та споживачів. У документі визначені  Порядок розміщення засобів пересувної  мережі, вимоги розміщення та  функціонування  засобів пересувної  мережі та контроль за дотриманням умов розміщення засобів пересувної мережі».

Під час обговорення до цього проекту регуляторного акта було внесено зміни. Тепер проект документа згідно з чинним законодавством потребує повторної публікації для обговорення у міській суспільно-політичній газеті «Сєвєродонецькі вісті» та на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради.

Підбиваючи підсумки засідання Координаційної ради, головуючий Ігор Слєсарєв зазначив: «Було розглянуто три проекти регуляторних актів, з яких два є дуже важливими для нашого міста: порядок розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів на території міста Сєвєродонецька та порядок розміщення засобів пересувної дрібно роздрібної торгівельної мережі пересувних об’єктів з надання послуг на території м. Сєвєродонецька. Всі бажаючі протягом місяця можуть запропонувати свої зауваження та пропозиції. З текстом регуляторних актів можна ознайомитися на сайті міської ради. Чекаємо на пропозиції наших мешканців».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради