Спортивна мозаїка

02-04-2018

24 березня 2018 року у м. Рубіжному відбулася відкрита першість з дзюдо серед юніорів до 21 року.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Рубіжного, Лисичанська, Лиману, Краматорська, Троїцька, Краснорічинська, Сватового та Сєвєродонецька. Усього - понад 90 учасників.

Вихованці КДЮСШ 1 показали гарний результат на цих змаганнях. Мороз Данило посів 2 місце в ваговій категорії 81 кг, Жуков Олександр - 3 місце.

У цій же залі одночасно проходила відкрита першість «Луганської Федерації дзюдо».

Вихованці КДЮСШ 1 здобули 7 золотих медалей: Казанник Анастасія, Величко Максим, Аскеров Руслан, Тулинов Тимур, Макешин Назар, Кісільов Олег та Лихач Микита. 2 срібла: Величко Матвій та Петров Марк. А також сєвєродонецькі дзюдоїсти вибороли 4 бронзових медалі.

Тренер-викладач Олександр Тарєльник.

19-23 березня 2018 р в Латвії  відбувся тенісний турнір серії ITF. У змаганнях взяли участь тенісисти з Болгарії, Бельгії, України, Росії, Італії, Польщі, Австрії, Фінляндії,

Вихованець КДЮСШ 1 Білобородько Ілля посів перше місце, обігравши в фіналі італійця з рахунком 6/3   6/2.

Тренер-викладач Максим Сєвєрченко.

24.03.2018 р. в м. Бахмут проходив Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики «Шукаємо таланти» серед юнаків та дівчат 2005, 2006, 2007 р.н. Сєвєродонецькі атлети завоювали 8 медалей: 5 срібних та 3 бронзових. Владислав Воєводін став тричі срібним призером змагань (біг 60м, біг 300м та стрибки у довжину). Дмитро Петренко посів друге місце у стрибках в довжину. Маргарита Ляшенко стала третьою в стрибках у довжину. Артем Сурков виборов дві бронзові винагороди (біг 600м та стрибки у довжину). Микола Сиротін завоював срібло в бігу 150м.

Тренують спортсменів: Наталія Анатоліївна Жепка, Станіслав Юрійович Кулєш та Микола Іванович Трембач.

24.03.2018 р. в м. Сєвєродонецьк відбувся Відкритий чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років (2005 р.н. та молодше), до 17 років (2001 р.н. та молодше). У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Сєвєродонецька, Сватового, Кремінної, Новопскова, Біловодська та Петропавлівки. Вихованці КДЮСШ 2 завоювали 8 медалей. Іван Хохлов став чемпіоном змагань у в/к 62кг серед юнаків молодшої вікової групи. Призерами змагань стали: Ілля Махнутін, Гліб Ферт, Давид Дікарєв, Денис Плотніков, Валентин Тищенко, Єгор Свєтлічний та Максим Смирнов.

Підготували атлетів тренери-викладачі: Микола Дмитрович Воденіков та Андрій Григорович Кравець.

19-24.03.2018 р. в м. Кропивницький проходив Чемпіонат України з гімнастики спортивної серед дорослих. Жіноча збірна посіла 3 командне місце. Честь Луганської області відстоювали вихованка від КДЮСШ 2 відділу молоді та спорту - Катерина Морозова (тренер - Любов Вікторівна Дорофеєва), від Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності - Анастасія Будяшкіна і Анастасія Беляєва.

Відділ молоді та спорту