Ви тут:

Засідання 66-ї (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради

29-07-2019
Категорія: 

26 липня згідно розпорядження міського голови (http://sed-rada.gov.ua/rozporyadzhennya-miskogo-golovi/rosporyadzhennya-277-miskogo-golovi-date25072019-1902 ) відбулося засідання шістдесят шостої (позачергової) сесії Сєвєродонецької міської ради. Головуючим на ній був в.о. міського голови, секретар міської ради Вячеслав Ткачук.

Порядок денний включав більше 150 питань.

З метою вирішення нагальних питань міста на строк повноважень Сєвєродонецької міської ради VII скликання перед початком сесії було оголошено про створення депутатської групи «Сєвєродончани» у кількості 24 депутатів від різних політичних партій. Головою депутатської групи «Сєвєродончани» обрано Ігоря Буткова.

На початку сесії депутати розглянули питання щодо корупційних дій міського голови Валентина Казакова. Враховуючи порушення Сєвєродонецьким міським головою Казаковим В.В. Закону України «Про запобігання корупції», беручі до уваги постанову Сєвєродонецького міського суду від 14.05.2019 року про визнання міського голову Казакова В.В. винуватим у вчиненні адміністративних правопорушень пов’язаних з корупцією за ч.1 ст.172-7 КУПАП (не повідомлення особою у встановлених законом випадках та у порядку про наявність у неї наявного конфлікту інтересів), за ч.2 ст.172-7 КУПАП (вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів); постанову апеляційного суду Луганської області від 22.07.2019 року, якою залишено без змін постанову Сєвєродонецького міського суду від 14.05.2019 року про визнання міського головиКазакова Валентина Васильовича винуватим у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією за ч.1 ст.172-7, за ч.2 ст.172-7 КУПАП, керуючись ст.26, 50, 59, ч.2 ст.79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи результати таємного голосування, Сєвєродонецька міська рада достроково з 26 липня 2019 року припинила повноваження міського голови Валентина Казакова. (http://sed-rada.gov.ua/arhiv-rishen-sesiy-miskoyi-radi/sessiya-miskradi-n66-rishennya-n3814-date26072019-1653 )

Наступним рішенням депутатами міськради було затверджено звіт щодо виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року та внесені зміни до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік (http://sed-rada.gov.ua/novini-mista/deputati-vnesli-zmini-do-miskogo-byudzhetu-za-rahunok-pererozpodilu-ranishe-peredbachenih-v-byudzheti-asignuvan_26-07-2019 ).

За ініціативи голови депутатської групи «Сєвєродончани» Ігоря Буткова депутати прийняли рішення про встановлення безкоштовного проїзду в міському електротранспорті (тролейбусах) для дітей (учнів) шкільного віку протягом навчального року (http://sed-rada.gov.ua/novini-mista/deputati-sievierodoneckoyi-miskoyi-radi-priynyali-rishennya-pro-vstanovlennya-bezkoshtovnogo-proyizdu-dlya-ditey-uchniv-shkilnogo-viku-v-miskomu-elektrotransporti_26-07-2019 ).

Затверджені істотні умови енергосервісних договорів, Програма підвищення експлуатаційних показників та модернізації контактної мережі міського електротранспорту м.Сєвєродонецька на 2019 рік, міська цільова Програми розвитку Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Сєвєродонецької міської ради на 2019-2022 рік та збільшено його штат працівників.

Внесені зміни у штатний розклад працівників КДЮСШ 2 відділу молоді та спорту міськради, затверджена загальна чисельність працівників та штатні розписи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради на 2019 рік в новій редакції та розглянуті інші кадрові питання.

На баланс Відділу освіти міськради передано витрати по закінченому будівництвом об'єкту «Будівництво спортивно-гімнастичного комплексу на пришкільній території СЗШ № 10 за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 47».

Прийнята нова редакція Положення про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сєвєродонецької міської ради, нова редакція Статуту Комплексної дитячо – юнацької спортивної школи 4 відділу молоді та спорту міськради

Затверджено низку програм, планів заходів, звітів та внесення змін по них.

Надано згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Сєвєродонецька Луганської області майна для встановлення спортивного містечка в межах реалізації проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).

Прийняті рішення по передачу у власність та оренду земельних ділянок, внесення змін до договорів оренди, їх поновлення; надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, на розробку технічної документації із землеустрою, інвентаризації, проведення експертної оцінки, затвердження проектів та інше.

На завершення сесії депутатами прийнято звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо скасування депутатської недоторканості та відкликання народного депутата (http://sed-rada.gov.ua/novini-mista/zvernennya-deputativ-sievierodoneckoyi-miskradi-do-prezidenta-ukrayini-shchodo-skasuvannya-deputatskoyi-nedotorkanosti-ta-vidklikannya-narodnogo-deputata_26-07-2019 ) й щодо спроби незаконної зміни результатів позачергових виборів до Верховної Ради України по Виборчому округу №106 та недопущенню підкупу виборців (http://sed-rada.gov.ua/novini-mista/zvernennya-deputativ-sievierodoneckoyi-miskradi-do-prezidenta-ukrayini-shchodo-sprobi-nezakonnoyi-zmini-rezultativ-pozachergovih-viboriv-do-verhovnoyi-radi-ukrayini-po-viborchomu-okrugu-no106-ta-nedopushchennyu-pidkupiv-viborciv_26-07 ).

 

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
738
0