Засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

29-07-2019

26 липня в Сєвєродонецькій міській раді під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна міськради Олександра Ольшанського відбулося екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю спеціалізованих служб цивільного захисту міста та керівників соціально важливих підприємств міста.

Проведення засідання комісії викликане загрозою виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру на території Сєвєродонецької міської ради, у разі припинення генерації електричної енергії на ВП «Луганська ТЕС».

Олександр Ольшанський зазначив: «На доручення в.о. міського голови Вячеслава Ткачука та голови депутатської групи «Сєвєродончани» Ігоря Буткова в оперативному порядку йде підготовка заходів щодо мінімізації негативних наслідків у разі можливого відключення ТЕЦ у м.Щастя. На випадок таких екстрених явищ ми з вами повинні бути максимально готові».

Після доповідей начальників спеціалізованих служб цивільного захисту міста та керівників соціально важливих підприємств комісія вибудувала чіткий та злагоджений алгоритм взаємодії між ТОВ ЛЕО «Сєвєродонецький РЕМ» та ТОВ «ТАУН СЕРВІС», закладами охорони здоров’я, освіти, ТОВ «Сєвєродонецький хліб», спеціалізованими службами міста щодо недопущення припинення роботи об’єктів життєзабезпечення населення, в разі обмеження енергопостачання на території міської ради.

За результатами засідання комісії були прийняті протокольні рішення щодо вжиття запобіжних заходів стосовно недопущення виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру на території міської ради та сталої роботи об’єктів водопостачання та водовідведення, газопостачання, закладів охорони здоров’я і освіти, підприємств хлібобулочних виробів та інших.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере