Ви тут:

З робочим візитом – на КП «СТКЕ»

18-10-2018
Категорія: 

Керівництво міста на чолі з в.о. міського голови Інною Фесенко напередодні опалювального сезону з робочим візитом відвідали комунальне підприємство «СТКЕ». Головна мета поїздки – перевірка готовності теплопостачального підприємства до запуску.

У зв’язку зі звільненням директора КП «СТКЕ» А.А. Гавриленка колективу було представлено в.о. керівника підприємства – Петра Гнатовича Чернишина.

Він звітував про стан підготовки до зимового періоду, зазначивши, що підприємство до запуску готове: готовність котельного обладнання - 100%, устаткування підготовлене до експлуатації, всю технічну роботу проведено.

Розмовляли про перспективи розвитку підприємства, можливості індивідуального опалення в місті (про автономні системи нагріву в приміщеннях, які не підключені до систем централізованого опалення), піднімалися питання зниження споживання газу та переходу на альтернативні види палива, можливості зменшення тепловтрат.

Обговорювали також обґрунтованість прийнятого тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з центрального опалення для категорій: населення, бюджетні установи, релігійні організації та інші споживачі м. Сєвєродонецька, яких обслуговує КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго».

Заступник міського голови Володимир Прядка звернув увагу на те, що цей тариф діє по старій ціні газу: «З 18 жовтня очікувалась зміна ціни на газ. Втім, 17 жовтня Кабмін затвердив Постанову № 836, де зміну ціни перенесено на кінець жовтня».

Також Володимир Прядка підкреслив: «Хоча початок опалювального сезону 15 жовтня, зазвичай ми прив'язуємося до температурного графіку (до факту похолодання). Найголовніше, у нас є розуміння з НАК Нафтогаз. Слід зазначити, що КП «СТКЕ» отримало номінації на поставку блакитного палива, тому в опалювальний сезон підприємство входить впевнено. Як тільки протягом трьох днів буде середньодобова температура нижче ніж +8, буде прийнятий відповідний документ про початок опалювального сезону».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Рейтинг: 
Голосов пока нет
1299
0