Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради:

19-10-2018

КПЖ «Світанок» з 04.10. по 10.10.2018 року:

Відремонтувано 220 кв. м м’якої покрівлі і 100 кв. м шиферної, 33 п. м ливнезливу, 5 п. м блочних швів, 3 під’їзди (14 в роботі), 2 ганки, один балкон, 23 дверей. Відремонтовано і пофарбовано також 117 кв. м цоколя, встановлено 2 козирки над входами у під’їзди, засклило 8 кв. м вікон. По вул. Курчатова, 8 встановлено двері у підвал. 233 рази виконувалися зварювальні та слюсарні роботи, в тому числі 79 разів – з прочищення каналізаційної системи від засмічення. Замінено 571 п. м труб холодного водопостачання і 64 п. м каналізаційних, одна засувку (вул. Курчатова, 6), 94 вентилі. Виконано 112 електричних заявок, зокрема замінено 260 п. м проводу та кабелю. Здійснено обробку 6 підвальних приміщень (дезінсекція, дератизація). Улаштовано 2 поручні, встановлено 1 лавочку, 2 столи для сушіння білизни, вивезено 4 машини гілля, скошено траву біля 5 будинків та по вул. Танкістів.

КП «Сєвєродонецькліфт» з 08 по 15.10.2018 року:

1. Виїзди Ліфтової аварійної служби - 117 разів.

2. Технічне обслуговування ліфтів - 54 шт.

3. Ремонт ліфтів - 10 шт.

Зокрема, замінено основний електродвигун по проспекту Гвардійському, 42-а (п. 1) і гальмові колодки по проспекту Гвардійському, 59 (п. 4). За різними адресами регулювалися гальма реле, чистилися контакти, ремонтувалися ротори тощо.

Комунальне підприємство «Єдина аварійно-диспетчерська служба»:

За звітний період виконано 447 заявки, з них:

- 104 щодо зварювальних робіт (з заміною труб різного діаметру, заварювання свищів на трубопроводах);

- 200 заявок виконані по системі опалення, зокрема, відревізовано 56 засувки і замінено 4;

- 18 по слюсарним роботам;

- 65 по електроенергії;

- 61 з прочищення каналізації від засмічення.

Всі заявки виконувалися у робочому режимі. Також підприємство продовжувало вивозити тверді побутові відходи з частини міста. У планах на місяць – ремонтні роботи системи опалення за заявками громадян.

Служба «05»

За період з 08 по 14.10.2018 року надійшло 58 скарг і звернень, 19 з них поставлені на контроль; 147 дзвінків мали довідковий характер.

По КПЖ «Світанок» 3 звернення стосувалися проблем з електроенергією, 2 – ремонту системи відведення каналізаційних стоків; 10 – ремонту стояків постачання холодної води, раз скаржились на забитий сміттям сміттєпровід.

По КП «СКС» прийнята одна скарга щодо незадовільного вивезення сміття.

По КП «Сєвєродонецькліфт» 5 підйомників у неробочому стані поставлено на контроль; 1 раз скаржилися на відсутність зовнішнього освітлення. Управлінням з експлуатації газового господарства зафіксовано один аварійний виклик та 19 разів перекривались стояки постачання газу для встановлення приладів обліку.

По ТОВ «Таун Сервіс» двічі відключалась подача холодної води на будинки для проведення аварійних робіт та раз – для планових. Було 2 скарги на аварійне протікання каналізаційних колодязів.

Тролейбуси КП «СТрУ» один раз припиняли рух, причина – обрив контактного проводу.

По РЕМ зафіксовано 11 аварійних відключень електроенергії: 8 з причини аварій і 3 для проведення планових робіт. Всі скарги і звернення задовольнялись у робочому режимі.

КП «ЄАДСС» виконано за цей час 433 заявки: 65 щодо електрики, 200 – опалення і постачання гарячої води; 104 рази виконувалися зварювальні роботи, 18 – слюсарні, 61 викликів були для прочищення каналізації. Сєвєродонецький РЕМ 11 разів вимикав електроенергію: 8 з причини аварії і 3 для планових робіт. Група оповіщення за цей час раз перевірила свою апаратуру, зареєструвала 2 лісових і 3 побутових пожежі, отримала від медиків 6 повідомлень. За тиждень у місті травми одержали 165 людей, а 197 скористалися пунктом прийому тимчасово переміщених осіб.

Матеріли підготовлені за інформацією комунальних підприємств міста