Юрій Журба: вісім членів виконавчого комітету звертаються з проханням перенести 23-тє засідання виконкому

08-10-2018

8 жовтня 2018 року до Сєвєродонецької міської ради на ім’я в.о.міського голови Слєсарєва І.Е. надійшла Пропозиція від восьми членів виконкому про перенесення дати і часу 23-тього засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

У Пропозиції зазначається: «4 жовтня розпорядженням міського голови №278 23 засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради призначено на  9 жовтня на 11 годину.

Проте об 11 годині 9 жовтня відбудеться засідання постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, на якому буде розглядатися надзвичайно важливе для міста питання – про виділення фінансування на підтримку ОСББ згідно «Міської цільової Програми сприяння діяльності об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018-2019 роки». Вважаємо, що на цьому засіданні мають бути присутніми перший заступник міського голови і профільний заступник міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, що опікуються питаннями фінансів та житлово-комунального господарства. У цьому засіданні плануємо прийняти участь й ми.

У зв’язку з зазначеним, пропонуємо перенести 23 засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради на 13 годину 10 жовтня.

Пропонуємо також включити питання про виділення фінансування на підтримку ОСББ згідно «Міської цільової Програми сприяння діяльності об`єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Сєвєродонецька на 2018-2019 роки» до порядку денного 23 засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради».