Ви тут:

У Сєвєродонецьку відбулися урочисті проводи призовників

08-10-2018
Категорія: 

8 жовтня в актовій залі Сєвєродонецького міського військового комісаріату відбулися урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України. Цього року в осінній призов планується відправлення 50 юнаків.

Привітати майбутніх захисників прийшов перший заступник міського голови, голова призовної комісії Ігор Слєсарєв:«Шановні призовники, служба в Збройних Силах України – почесна та дуже відповідальна місія. Фактично, це ваше перше найважче випробування у житті, випробування на мужність, зрілість, твердість характеру. А ще армія – це школа. Школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги, особливого гартування волі та витримки, які залишаться у вас на все життя. Від імені міського голови Валентина Казакова, від себе особисто бажаю вам, щоб протягом усієї служби вас оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку. Міцного здоров’я вам, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими та здоровими повернутися додому до рідних та коханих. Успіху вам!»

З напутнім словом до призовників звернувся й військовий комісар підполковник В’ячеслав Суханов, зазначивши, що сьогоднішні призовники будуть відправлені до лав Збройних Сил України у підрозділи сухопутних військ та військово-морських сил і побажав з гідністю представляти місто Сєвєродонецьк.

На добру службу призовників благословив протоієрей Свято-Хресто-Воздвиженського храму Олексій Ткаченко.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
505
0