В.о. міського голови Вячеслав Ткачук нагородив ліквідаторів аварії на ЧАЕС

25-04-2019

25 квітня, напередодні Міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук нагородив ліквідаторів аварії на ЧАЕС грамотами і подяками виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради та вручив подарунки.

Біль Чорнобиля ось вже протягом 33-х років тліє у серці кожного українця, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів – пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, будівельників, вчених, медиків, військовослужбовців та багатьох інших, які відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність, високий патріотизм, зупиняючи техногенну катастрофу. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

Серед десятків тисяч українців, які боролися зі страшним лихом, допомагали мирному населенню вистояти, вижити, переселитися в «чисту зону», відроджувати обпалену радіацією землю, було й більше тисячі сєвєродончан, які виконували покладену на них святу місію з честю та гідністю.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук звернувся до присутніх: «Сьогодні пам’ятний день тієї страшної трагедії, яка 33 роки тому сталася на Чорнобильській атомній електростанції, де ви і ті, кого вже немає з нами, героїчно робили свою роботу – захищали світ від ядерної катастрофи.

Пам’ять про тих, хто у найкоротший термін ціною свого здоров’я і життя ліквідовували наслідки аварії буде жити у нашій країні завжди.

Я хотів би побажати вам здоров’я! Знайте, що ми вас цінуємо і поважаємо, як справжніх героїв!»

За мужність і героїзм, проявлені під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, особистий внесок у справу подолання наслідків техногенної катастрофи та з нагоди 33-х роковин від дня аварії грамотами і подяками виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради було нагороджено сєвєродончан-ліквідаторів аварії на ЧАЕС та вручено подарунки.

Голова правління громадської організації «Ветерани Чорнобиля м.Сєвєродонецька» Алевтина Фіалковська також подякувала присутнім ліквідаторам аварії на ЧАЕС та запросила усіх небайдужих 26 квітня о 10:00 на мітинг-реквієм до пам’ятника жертвам Чорнобиля.

На згадку про зустріч присутні зробили колективну світлину на сходинках Сєвєродонецької міської ради.

Средняя: 5 (2 оценок)