Змагання. Рекорди. Нагороди

25-04-2019

ВОЛЕЙБОЛ

08.04 – 15.04.2019 року в ігровому залі «Олімпія» проводився чемпіонат міста з волейболу серед збірних команд юнаків загальноосвітніх шкіл. У змаганнях брали участь 8 команд (90 учасників): І підгрупа СЗШ №4; 15; 18; Гімназія; ІІ підгрупа – СЗШ №11; 14; 20; ССШ №17. Головний суддя змагань – Колобов Юрій (тренер-викладач КДЮСШ 3 з волейболу)

У фінал вийшли команди: за ІІІ місце СЗШ №11 - №18; за І місце  СЗШ №4 - 14

За підсумками місця розподілилися так:

І місце – СЗШ №14

ІІ місце – СЗШ №4

ІІІ місце – СЗШ №18

Команди та гравці були нагороджені кубками, медалями і грамотами відповідних ступенів відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради.

ГАНДБОЛ

12.04 – 14.04.2019 року в смт. Ківшарівка (Куп’янський р-н) команда КДЮСШ 3 (юнаки 2007 – 2008 р.н.) брала участь у ІІ відкритому турнірі з гандболу серед юнаків та дівчат, присвяченого пам’яті тренера Костевича Віктора Орестовича. У змаганнях брали участь 7 команд із міст: Харків; Попасна; Сєвєродонецьк.

І місце  – КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк

ІІ місце – м. Харків - 1

ІІІ місце – м. Попасна

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

13, 14 квітня 2019 року у лісному масиві селища Торське спортсмени КДЮСШ 3 (10 учнів) брали участь відкритому Чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування на класичних та коротких дистанціях.

У змаганнях брали участь  понад 100 спортсменів з міст та районів Донецької та Луганської областей: Сєвєродонецьк,  Дружківка, Краматорськ, Лиман, Бахмут, Слов’янськ, Торецьк, Добропілля, Маріуполь та інші.

Найкращий результат у змаганнях показали вихованці тренера-викладача Костіної Олени:

по групі Ж-21 – Куценко Дар’я ІІ місце на короткій;

по групі Ж-16 – Колмичек Дар’я  ІІ місце – на середній та короткій дистанціях;

по групі Ч-16 – Сорока Михайло  ІІІ місце – на середній дистанціях.

вихованець тренера-викладача Куценко Олени:

по групі Ч-14 – Стариков Руслан ІІ місце середній дистанції,ІІІ місце на короткій дистанції.

вихованець старшого тренера-викладача Шунякова Володимира:

Ч-18 – Онопко Данило І місце середній дистанції, ІІ місце на короткій дистанції.

Всього на цих змаганнях наші спортсмени завоювали: 1 золоту, 5 срібних та 2 бронзових медалі.

ДЗЮДО

20 квітня 2019 року в м. Києві  відбувся  Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи МС Месабрішвілі.

В змаганнях взяли участь найсильніші дзюдоїсти з усіх регіонів України. Усього - понад 1000 спортсменів.

Вихованець КДЮСШ 1 Шевченко Микита (2009 р.н.) у ваговій категорії 30 кг посів 3 місце! В цій ваговій категорії було 67 учасників!

Тренер Олександр Тарєльник

ТЕНІС

З 15 по 19 квітня 2019 року в Миколаєві відбувся Всеукраїнський тенісний турнір «Миколаївська весна».

На турнірі були тенісисти з Києва, Херсона, Н. Каховки, Одеси, Харкова, Сєвєродонецька,  Дніпра, Кривого Рогу.

В категорії дівчата до 12 років вихованка КДЮСШ 1 Анна Верівська посіла 2 місце, програвши одеситці з рахунком 6/4  6/3. Стрижак Олеся посіла 3 місце. Вона здобула перемогу над нашою тенисісткою Ібрагімовою Камілою (4 м)

В категорії дівчата до 14 років наша тенісистка Таня Димніч увійшла до півфіналу.

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

17-19 квітня  у спорткомплексі ОЦФВУМ м. Хмельницького відбувся Відкритий чемпіонат Хмельницької області з гімнастики спортивної. Змагання зібрали понад 230 спортсменів з Хмельницької, Чернігівської, Одеської, Черкаської, Івано-Франківської, Донецької та Луганської областей.

Переможці особистої першості у багатоборстві в кожному розряді визначалися за сумою балів двох днів.

Юні гімнасти КДЮСШ 2 повернулись з перемогами:

Анастасія Гончарова завоювала ІІ місце за програмою ІІ спортивного розряду;

Владислава Шевченко виборола бронзу за програмою ІІІ спортивного розряду;

Платон Шматько став переможцем за програмою ІІІ спортивного розряду;

Наймолодша учасниця чемпіонату Аріадна Білобородько (2013 р.н.) здобула золото за програмою І юнацького розряду.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами і медалями управління молоді та спорту Хмельницької ОДА.

Спортсменів підготувала тренер-викладач Катерина Данильченко.

ВЕЛОСПОРТ

20-21 квітня у лісосмузі за Льодовим палацом спорту пройшов Чемпіонат Луганської області з велоспорту /маунтенбайк/. В чемпіонаті взяли участь понад 50 спортсменів з 5 команд: КДЮСШ 2 (м. Сєвєродонецьк), ЛОШВСМ, ЛОСДЮШОР «Олімпійська надія», СК «Зеніт» (м. Рубіжне), ЛОЛІФКС (м. Кремінна). Змагання проводились по двом дисциплінам: парна гонка на час та крос-кантрі за віковими категоріями.

В парній гонці на час:

Данило Сурженко та Микита Крівіч, Владислава Пікалова та Діана Колісник,  Павло Бондаренко та Данило Давиденко здобули золото; Дмитро Жепка в парі з Данилом Соколовим (ЛОШВСМ), Анастасія Синицька та Дарина Гетьман, Тетяна Боярчук в парі з  Мариною Бутенко (ЛОЛІФКС) стали срібними призерами.

Олексій Самойлов та Андрій Ткач вибороли бронзу.

В крос-кантрі:

Олексій Самойлов, Владислава Пікалова, Анастасія Синицька, Павло Бондаренко та Олександра Близнюк стали переможцями.

Матвій Коробка, Дарина Гетьман, Данило Давиденко та Тетяна Боярчук стали срібними призерами.

Владислав Макагон, Діана Колісник та Данило Сурженко здобули бронзу.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Фурман та Євген Ігнатов.