Виконком засідав 22 серпня

23-08-2018

22 серпня на своє чергове засідання зібрались члени виконкому Сєвєродонецької міської ради. Провів його міський голова Валентин Казаков. До порядку денного увійшли понад 40 питань.

Зокрема, на засіданні затверджено інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку.

Внесено зміни до рішення виконавчого комітету "Про видачу дозволу на надання послуг населенню ПП "Сєвєродонецький ринок Злагода" на ринку "Злагода", а саме вирішено встановити режим роботи ринку «Злагода»: з 6-00 до 17-00, без перерви та вихідних днів.

Одне з прийнятих рішень стосувалось нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету.

«Так, за багаторічну сумлінну працю, відповідальність, високий професіоналізм, значні трудові досягнення та з нагоди 27-ї річниці незалежності України прийнято рішення нагородити Почесними грамотами виконкому п’ятьох осіб. Відзнаки їм буде вручено під час урочистостей на площі Перемоги 24 серпня», - розповів керуючий справами виконкому Юрій Журба.

З метою приведення у відповідність з діючим законодавством документації, виконком Сєвєродонецької міської ради прийняв рішення відділу молоді та спорту передати функцію оздоровлення та відпочинку дітей Управлінню праці та соціального захисту населення.

Рішенням «Про відзначення в місті Сєвєродонецьк Дня підприємця 2018р.» затверджено склад оргкомітету, план заходів та кошторис.

Затверджено нове "Положення про комісію з питань  призначення  соціальних  допомог, виходячи з конкретних обставин, що склалися у сім'ї" та нового складу комісії з призначення соціальних допомог, виходячи з конкретних обставин, що склалися у сім'ї. Відповідно до Положення Комісія розглядає питання призначення субсидії; призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям; визначення права на безоплатне соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в підрозділах територіального центру громадян, що мають рідних, які повинні забезпечувати їх догляд і допомогу; надання пільг на житлово-комунальні послуги за місцем фактичного проживання особам, які мають на це право; визнання права на тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі,  яка не досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату. Очолює Комісію заступник міського голови Інна Фесенко.

Членами виконкому також затверджено Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту та громадянам, яким виповнилося 100 і більше років в новій редакції.

Більшість розглянутих та прийнятих рішень стосувались захисту прав малолітніх.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради