Щотижневий звіт житлово-комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради

23-08-2018

Працівники КПЖ «Світанок» з 10 по 16 серпня відремонтували 490 кв. м м’якої покрівлі та 48 кв. м шиферної. 315 разів виконували зварювальні і слюсарні роботи (72 – пов’язані з прочищенням каналізаційної системи від засмічення). Замінено 54 п. м труб холодного водопостачання і 77 п. м каналізаційного трубопроводу, три вентилі (по просп. Гвардійському, 4 і Центральному, 40 та 74). Відремонтовано 32 п. м ливнезливу. Улаштовано 2 поручні – по вул. Менделєєва, 21а і Гагаріна, 95; поручень по вул. Курчатова, 7 відремонтовано.    Виконано 103 електричні заявки. Зокрема, замінено 15 п. м проводу по просп. Гвардійському, 6а.    В 19-ти під’їздах за різними адресами ведуться малярні роботи. Крім того, вже відремонтовано 16 кв. м відмостки (по вул. Сметаніна, 16а і Вілєсова, 6б, просп. Космонавтів, 29), два козирки над входами – по вул. Гагаріна, 72а (6 п.) та Гагаріна, 106 (3 п.) і один над балконом 9-ого поверху (по вул. Вілєсова, 41), а ще по одному ганку по вул. Партизанській, 43а, Новікова, 11а та Донецькій, 37 та двоє вхідних дверей (по вул. Горького, 11 і Вілєсова, 6б).  По вул. Гагаріна, 55 (3 п.) і 41 (3 п.) КПЖ «Світанок» засклило 3,5 кв. м вікон; у різних мікрорайонах і кварталах міста для зручності мешканців встановило біля будинків 7 нових лавочок. Також за тиждень омолоджено 17 дерев і видалено 6, скошено траву по вул. Донецькій, Менделєєва, просп. Центральному та біля 10 будинків у різних кінцях міста.
   До КП «ЄАДСС» з 13 по 19 серпня надійшло 460 звернень городян. 81 щодо зварювальних робіт; 259 – щодо системи опалення (зокрема, проведено 33 гідравлічних випробування будинків, відревізовано 120 засувок й замінено 11). У 59 випадках була потреба у прочищенні каналізації. 42 звернення стосувалися електроенергії, 19 – слюсарних робіт. Всі звернення виконувалися у робочому режимі. Крім того, працівники підприємства прибирали вул. Донецьку від вул. Гагаріна до вул. Гоголя, косили траву на закріплених за «ЄАДСС» територіях. З 27 по 31 серпня планується провести ремонт системи опалення і гідравлічне випробування її та системи подачі гарячої води у 20 будинках.
Відремонтовано 10 ліфтів
   КП «Сєвєродонецькліфт» за цей же час 114 разів забезпечувало виїзди ліфтової аварійної служби за викликами городян. А ще провело технічне обслуговування 40 ліфтів і відремонтувало10.
Зокрема, по просп. Гвардійському, 38а (п. 1) замінено дверний двигун, по Гвардійському, 40 (п. 3) – катушки РКД, по вул. Вілєсова, 8 (п. 1) – трансформатор, по вул. Вілєсова, 16 (п. 3) відревізовано контакти контактора БС, по просп. Космонавтів, 29 (п. 8) – натяжний пристрій, по вул. Новікова, 23б (п. 5) відремонтовано реле гальм.
   КП «СКС» за згаданий період вивезено  3 814 куб. м твердих побутових відходів. З них безхазяйних – 99 куб. м; великогабаритного сміття – 62 куб. м; за договорами з підприємствами – 270 куб. м. Решта – з багатоповерхових будинків і контейнерних майданчиків.

Матеріли підготовлені за інформацією комунальних підприємств міста