Вихованці Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді стали учасниками дитячо-юнацького табору «Рятувальник-2023»

03-08-2023

Запобігти. Врятувати. Допомогти.  Під таким гаслом з 23 по 30 липня 2023 року  в місті Львові працював дитячо-юнацький табір «Рятувальник-2023».

Серед 200 учасників із 18 регіонів України була також команда Луганської області, яку представляли вісім вихованців гуртка «Школа безпеки» Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Табір базувався у наметовому містечку на території Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Для учасників Табору було запропоновано цікаву різноманітну програму, що складалася з майстер-класів, тренінгів, тематичних конкурсів, виставок, змагань за напрямком «Школа безпеки», культурно-освітніх заходів та екскурсій.

Під час тематичних тренінгів відпрацьовувались наступні завдання:

• робота із засобами індивідуального захисту та пожежогасіння;
  • рятувальні роботи в природному середовищі;
  • надання домедичної допомоги;
  • орієнтування на місцевості;
  • транспортування постраждалого;
  • пошук у завалах, звільнення з-під завалів;
  • рятувальні роботи на акваторії;
  • виживання в екстремальних умовах.

Кожне із навчань проводили досвідчені тренери. Юні рятувальники із захопленням отримували нові знання  та закріплювали їх на практиці.

За підсумками перебування в Таборі та виконання обов’язкових  випробувань усі учасники отримали сертифікати. І, звичайно, – нових друзів, гарний настрій, незабутні враження, цікавий відпочинок і оздоровлення.

Табір був організований ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки», за фінансової підтримки ]]>Міністерство молоді та спорту України]]> в рамках проєкту «Запобігти, врятувати, допомогти» як переможця Конкурсу проєктів програм, розроблених громадськими організаціями.

У партнерстві з ]]>Головне управління ДСНС України у Львівській області]]> та ]]>Львівський державний університет безпеки життєдіяльності]]>.

Дякуємо учасникам і організаторам дитячо-юнацького табору «Рятувальник-2023»!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації