Відбувся мистецький фестиваль «Сєвєродонецька книжкова толока»

31-08-2018

Два дні – 25 та 26 серпня – у нашому місті тривав мистецький фестиваль «Сєвєродонецька книжкова толока».
За інформацією, розміщеною у «Facebook» на сторінці фестивалю, його відвідали 1800 сєвєродончан і гостей міста. Було представлено 15 видавництв, залучено близько 50 поетів, прозаїків, художників, акторів, режисерів, музикантів, відбулося 57 творчих зустрічей, діалогів, дискусій (серед яких і щодо необхідності створення в Сєвєродонецьку музею ім. Й. Курлата), а також майстер-класів, концертів і вистав; близько половини з тих подій – 25 – у дитячому просторі Книголісся.
Організатором фестивалю став Центр мистецтв «Арт-Простір» (м. Запоріжжя), серед його партнерів – Сєвєродонецька міська рада, Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець», Туристичний інформаційний центр «Сєвєродонецьк», Сєвєродонецька молодіжна рада, бібліотеки міста та інші.
Проект виконується у рамках іншого – «Зміцнення громадської довіри» – і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

За інф. "СВ"