Багато емоцій і невеличких особистих перемог

31-08-2018

Тиждень перед Днем Незалежності був щедрим на спортивні події.
21 серпня біля озера Паркового відбулися змагання зі спортивного орієнтування, в яких взяли участь нинішні спортсмени КДЮСШ №3 і ветерани.
23 серпня зранку для вихованців КДЮСШ №2 розпочалися передсвяткові змагання з загальної фізичної підготовки. Діти помірялися силою та спритністю з тренерами і батьками у естафеті. Потому наймолодші спортсмени перейшли до рухливих ігор, а трохи старші гімнасти грали у волейбол з дорослими. Перемогла дружба, хоча дорослі і виграли з рахунком 2:0.
Ввечері небайдужих до хокею з м’ячем сєвєродончан запросили до КДЮСШ №1 на товариську зустріч між командами «Хімік» (м. Сєвєродонецьк) і збірною нашої області. Заступник міського голови Інна Фесенко побажала успіху учасникам гри.
Сама ж гра була напрочуд емоційною і цікавою, а перемогли в ній, за словами першого заступника міського голови Сєвєродонецька Ігоря Слєсарєва, досвід і більша злагодженість: остаточний рахунок цієї зустрічі – 14:8 на користь «Хіміка».
У першій половині дня 24 серпня на кортах по вул. Вілєсова, 4а тривав бліц-турнір з тенісу. Змагалися близько двох з половиною десятків хлопчиків і дівчаток віком до 10, 12 і 14 років.
Водночас на стадіоні «Хімік» з’ясовували, хто сильніший, команди з Сєвєродонецька, Рубіжного, Гірського і Щастя: тут відбувався дитячо-юнацький турнір з футболу, присвячений Дню Незалежності, змагалися хлопці 2008, 2009 і 2010 років народження.
Перемога дісталася господарям поля – сєвєродончанам з КДЮСШ №2. На другому місці – гості з Гірського, на третьому – з Рубіжного. У команди Щастя – нагорода за участь.
А у КДЮСШ №1 у той же самий час тривали першість міста зі скелелазіння на швидкість і першість міста з настільного тенісу – тут у кожній з вікових категорій також свої переможці.
Трохи пізніше пройшли товариські матчі з футболу серед хлопців, які займаються у КДЮСШ №1 кікбоксингом, боксом і дзюдо.

За інф. "СВ"