Відбулось засідання 35-ї позачергової сесії міської ради

01-12-2017

30 листопада відбулось засідання 35-ї позачергової сесії міської ради. Головував на засіданні міський голова Валентин Казаков.

Порядок денний засідання містив майже 30 питань.

Спочатку депутатам стосовно криміногенної ситуації у місті розповів начальник Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області полковник поліції Сергій Лозиченко і зокрема зазначив, що розкриття злочинів високе, втім, більшість розбоїв скоєно на вулиці. І наявність відеоспостереження у місті значно б спростило їх розкриття, а, можливо, й убезпечило городян.

Депутати перейшли до розгляду порядку денного. Щодо змін до видатків відділу освіти, у тому числі їх збільшення, за рахунок скорочення співфінансування ДФРР доповідав в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький. Рішення було прийнято, і тепер будуть вирішені нагальні потреби відділу освіти в частині фінансування видатків за кошти міського бюджету, а саме на придбання та перезарядку вогнегасників у ДНЗ, школах, позашкільних закладах, МНВК, ДЮСШ тощо; на капремонт системи водопостачання ліцею на запуск та установку системи очищення питної води Борівського НВК. Зі спецфонду передбачаються кошти на капітальний ремонт (заміну віконних блоків) СЗШ №4 у сумі 970 446 грн.; кошти на капітальний ремонт покрівлі ДНЗ № 41, СЗШ №13, капітальний ремонт м'якої покрівлі СЗШ №10; кошти на капітальний ремонт системи опалення з встановленням приладу обліку тепла у приміщенні СЗШ №№ 14, 16, 17; кошти на капітальний ремонт системи опалення в Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа-колегіум Національного університету "Києво-Могилянська академія"; кошти на капітальний ремонт внутрішніх електромереж СЗШ №7 та капремонт електромереж КДНЗ №45; кошти на капітальний ремонт внутрішніх електромереж КДНЗ №12; кошти на капітальний ремонт покрівлі ДНЗ №10 у сумі 562 248 грн.

Виділено й кошти з міського бюджету на комплектацію пілотних класів. Це рішення було винесено на розгляд міської ради по електронній петиції.

Нарешті підтримано депутатами питання виділення коштів на проведення капітального ремонту системи опалення у приміщенні Національної поліції та на впровадження системи відеоспостереження у місті на 2017 рік.

З другої спроби, але все ж таки проголосовано за виділення коштів на фінансову підтримку КУ «Волейбольний клуб «Сєвєродончанка».

Підтримано два рішення стосовно введення штатних одиниць: до дошкільних закладів відділу освіти міськради та додаткових штатних одиниць до штатного розкладу ДНЗ № 43 «Веселка» відділу освіти.

Бюджетне питання знову викликало жваву дискусію, втім, після перерви депутати проголосували за виділення коштів управлінню житлово-комунального господарства на фінансову підтримку КП «СТКЕ» для оплати праці працівникам підприємства у сумі 3 000 000 грн., для надання одноразової допомоги малозабезпеченим, тяжкохворим у сумі 415 000 грн., на придбання новорічних подарунків для дітей, на придбання робочих станцій для оформлення та видачі документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів) особи (співфінансування) у сумі 280 000 грн., а також кошти у сумі 99 068 грн на капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Сєвєродонецького міського товариства інвалідів «Надія».

Решта прийнятих рішень стосувалася земельних питань.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради