Відбулось обговорення проектів до участі у третьому пулі проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

22-03-2019

22 березня під час засідання громадського обговорення проектів, які пропонуються Сєвєродонецькою  міською радою до участі у третьому пулі проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» (фінансується за кошти Європейського інвестиційного банку), директор департаменту економічного розвитку Андрій Вернер навів коротку характеристику об’єктів.

1. Капітальний ремонт СДЮСТШ ВВС "Садко" за адресою:
вул. Маяковського, 19-А.

Метою проекту є заміна існуючих світильників на світодіодні,  підключення до мережі централізованого теплопостачання буде обладнано пристроєм для комерційного обліку теплової енергії, що споживається.

На радіаторах опалення  встановлення пристроїв для автоматичного регулювання теплової потужності. Проектом передбачається встановлення вікон з із ПВХ-профілю з енергозберігаючими двокамерними склопакетами.

Завдання проекту - провести заміну традиційного енергоємного освітлення на освітлення з сучасними світлодіодними світильниками, провести ремонт системи опалення, вентиляції та кондиціювання, водопостачання та водовідведення.

Кошторисна вартість проекту – 6 188,484 тис. грн.

2. Капітальний ремонт каналізаційного колектора д 800 по вул. Курчатова протяжністю 800 п.м. та 433 п.м.

Метою проекту є покращення санітарно-гігієнічного, епідеміологічного та екологічного стану 10–ти мікрорайонів міста.

Завдання проектуналежне функціонування водовідведення мікрорайонів міста та забезпеченя транспортування всього обсягу господарсько-побутових стічних вод від «нової» частини міста до КНС №2.

Кошторисна вартість проекту – 13 110,151 тис. грн.

3. Капітальний ремонт стадіону КДЮСШ №2 за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5А.

Метою проекту є покращення здоров’я жителів громади, зокрема молоді та дітей шкільного віку, формування здорового способу життя,  зміцнення іміджу міста Сєвєродонецьк, розвиток та будівництво спортивної інфраструктури.

Завдання проекту - відновлення функціонування роботи стадіону та забезпечення гарантій на декілька десятків років працездатної роботи спортивної споруди шляхом проведення капітального ремонту стадіону КДЮСШ № 2 («Хімік»).

Сучасний стадіон має стати початком відродження спортивної інфраструктури, надасть імпульс популяризації в громаді та області фізичної культури та спорту.

Кошторисна вартість проекту – 189 748,340 тис. грн.

4. Реконструкція скверу по проспекту Космонавтів в районі будинку 25.

Метою проекту є проведення заходів з реконструкції, ремонту та розбудови існуючої паркової зони та подальше її функціонування, як сучасного культурно-дозвільного скверу культури та відпочинку задля задоволення потреб мешканців міста у якісному та активному дозвіллі, забезпечення стійкого розвитку та подальшого збереження території скверу, користуванні жителями та гостями міста зон активного та тихого відпочинку при збереженні глибинного озеленення простору.

Завдання проекту – підвищення рівня комфорту життя та відпочинку населення, підвищення рівня благоустрою та екологічного стану міста, інвестиційної привабливості м. Сєвєродонецька.

Кошторисна вартість проекту – 10 332,214 тис. грн.

Всі 4 проекти було підтримано для подальшої підготовки комплекту документів до Мінрегіону для участі у третьому пулі проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».