Кікбоксинг ISKA: гідний підсумок навчального року і надія на Ірландію

22-03-2019

Надзвичайний інтерес тренерів і спортсменів викликав Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку, що відбувся в спорткомплексі КНУБА у м. Київ.

Проведений 14-17 березня 2019 року офіційний чемпіонат, зібрав понад 1200 учасників з 22 регіонів, став завершальним етапом у циклі підготовки та відбору кандидатів до Національної збірної України для участі у Чемпіонаті Світу, в Ірландії.

Школа гун-фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем Сєвєродонецька виступала в складі збірної області у п'яти змагальних розділах: пойнт-спаринг, лайт-контакт, К-1-лайт-кік, фул-контакт та лоу-кік.

Сєвєродончани провели більш ніж 85 поєдинків і вибороли 17 золотих, 7 срібних і 11 бронзових медалей:
• чотири золота - 3-разова чемпіонка Європи Софія Цилік,
• три золота - 2-кратний чемпіон Європи та чемпіон Світу Ілля Косаренко,
• три золота - чемпіон Європи та Світу Ростислав Середа,
• три золота - багаторазовий чемпіон України Святослав Буцик,
• два золота - бронзовий призер Європи Артем Почтарьов,
• одне золото - чемпіон України Тимофій Галюта,
• одне золото - чемпіон України Руслан Севостьянов,
• два срібла - чемпіон України Ярослав Березовський.

Ще одне змагання всеукраїнського рівня - Чемпіонат України з кікбоксингу WPKA - очікує наших спортсменів у квітні, а потім, після літньої підготовки у Таборі бойових мистецтв «Тигреня», у жовтні 2019 року, запланована поїздка до Ірландії, на Чемпіонат Світу з кікбоксингу ISKA. Розпочато збір коштів на закордонне відрядження нашої команди.

А.Ю. Сербін, голова Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем, Заслужений тренер України з кікбоксингу

Фото Софії Цилік, кореспондента газети «Тигрёнок»

Кликните по изображению для просмотра в полном размере