Відбулось І пленарне засідання 27-ї (чергової) сесії міської ради

16-03-2017

15 березня 2017 року відбулося І пленарне засідання 27-ї (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання під головуванням очільника міста Валентина Казакова.

На засіданні були присутні 27 депутатів. На початку роботи сесії за результатами поіменного голосування обрати робочій секретаріат не вдалось. Через неможливість обрати робочий секретаріат і лічильну комісію  головуючий на сесії міський голова Валентин Казаков відповідно до чинного законодавства закрив І пленарне засідання 27-ї (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради.

За словами в.о. першого заступника міського голови Сергія Зарецького, більшість депутатів саботували прийняття важливих для громади рішень: «На 27-й черговій сесії міської ради планувалось розглянути більше ста важливих для міста і громади питань. Виявилось, що екс-секретар міської ради Ігор Бутков підбурив депутатську більшість не виконувати свої обов’язки і не приймати рішення, направлені на вирішення проблем. З огляду на це, більшість депутатів не голосували навіть за лічильну комісію і секретаріат. З цієї причини міський голова Валентин Казаков у чинний до законодавства спосіб закрив І пленарне засідання 27-ї (чергової) сесії».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради