Ви тут:

Рятувальники нагадали дітлахам про дії в разі виявлення вибухового предмету

16-03-2017
Категорія: 

14.03.2016 р. рятувальники провели бесіду для вихованців комунального дошкільного навчального закладу №41 м. Сєвєродонецьк щодо дій в разі виявлення вибухового приладу.

В ході проведення заходу діти дізналися про алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, про небезпеку, яку такі предмети становлять, як розпізнати вибухонебезпечний предмет та інше. Відбувся корисний та пізнавальний діалог. Малеча дізналася, в яких умовах працюють піротехніки при проведенні робіт з розмінування, які вибухонебезпечні предмети існують. Такі знання, зауважують вихователі садочку, допоможуть у разі необхідності врятувати життя як дітей, так і дорослих. Особливу увагу фахівці рятувальної служби приділили діям, необхідним при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також під час можливих обстрілів стрілецькою і важкою зброєю, адже ми живемо у місті, яке знаходиться в зоні АТО.

По закінченню бесіди учням було вручено листівки зі стислою інформацією про дії в разі виявлення вибухового предмету.

Отже, якщо Ви помітили предмет, що викликає підозру, негайно телефонуйте за номером 101 або 102.

До прибуття спецслужб не чіпайте, не пересувайте, не розкривайте виявлений предмет; зафіксуйте час виявлення предмету; намагайтесь зробити все можливе, щоб люди відійшли якнайдалі від знахідки; обов'язково дочекайтеся прибуття фахівців.

Бережіть себе та своїх близьких.

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

Рейтинг: 
Голосов пока нет
289
0