Відбулось чергове засідання громадської комісії з житлових питань

29-11-2023

На черговому засіданні громадської комісії з житлових питань Сєвєродонецької міської ВА, яке відбулось в онлайн-режимі, розглянуто та прийнято відповідні рішення за зверненням громадян. Так, розглянуто три заяви громадян про зняття з квартирного обліку за власним бажанням. Обговорено й інші питання, що належать до компетенції комісії.

Нагадуємо, щопонеділка на базі гуманітарного хабу Сєвєродонецької міської ВА у місті Дніпро за адресою: пр. Петра Калнишевського, 27К, з 10.00 до 15.00 фахівцем з житлових питань надаються консультації та роз’яснення мешканцям громади щодо квартирного обліку, щодо відновлення втрачених правовстановлюючих документів на житло, щодо отримання інформації стосовно приватизації житла.