Ви тут:

Важлива інформація щодо продажу новорічних ялинок

16-12-2021
Категорія: 

Напередодні новорічних свят, беручи до уваги лист Сєвєродонецької районної державної адміністрації у Луганській області, вих. № 03-32-1952 від 01.12.2021 нагадуємо, що для здійснення роздрібної торгівлі хвойними насадженнями у продавця повинна бути товарно-транспортна накладна на товар із вказаними в ній номерами етикеток або бірок, на ялинках мають бути пластикові бірки (або самоклеючі етикетки) з серією та номером.

У разі, коли продаються ялинки, що вирощені на приватних земельних ділянках, а не в лісомисливських господарствах, у продавця повинна бути довідка від старостинського округу про те, що він дійсно вирощує  на власній земельній ділянці хвойні насадження.

Походження хвойних насаджень перевіряється на сайті ]]>https://open.ukrforest.com/]]>, розділ «перевірка новорічних дерев» за номером етикетки або розділ «перевірка за номером бірки». Так, за номером етикетки або бірки новорічної ялинки буде визначено яким лісомисливським господарством була проведена заготівля новорічної ялинки. Якщо інформація про заготівлю новорічної ялинки на сайті ]]>https://open.ukrforest.com/]]> буде відсутня – новорічна ялинка заготовлена нелегально.

На підставі викладеного просимо дотримуватись вимог природоохоронного законодавства та про виявлені порушення інформувати Сєвєродонецьку міську ВЦА та Сєвєродонецьке РУП ГУНП в Луганській області.

Управління економічного розвитку

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)