Святий Миколай завітав на свято до Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості

16-12-2021

Це свято раз буває в році

Воно нікого не мине,

Бо Миколай Святий із неба

В оселю кожну зазирне.

15 грудня для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей Сєвєродонецької міської територіальної громади у міському Центрі дитячої та юнацької творчості було влаштоване одне з найулюбленіших та найочікуваніших щорічних свят – Зустріч Святого Миколая.

«Шановні наші дітки! Я від імені Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації вітаю вас з Днем Святого Миколая, а також з Новорічними та Різдвяними святами! Я хочу, щоб ви росли гідними громадянами України! Щоб ви були здоровими, радісними, добре навчалися та слухалися батьків. Щоб ви не знали не лиха, не горя. Та найбільше бажаю мирного неба нам усім над головою!», - звернулася до присутніх дітей заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Верховська.

Для маленьких гостей хореографічний колектив «Діамант» (кер. Наталія Котелевська) показав запальні, суперові та веселі танці «Заметіль», «Кицьки», «Веселі чоловічки».

Ведучі організували для дітей цікаві ігри «Сніговий ком», «Оплески», «Чарівна скриня» та «Зайченята».

Апогеєм святкової програми став виступ зразкового дитячо-юнацького ансамблю «Усмішка» (керівники - Ольга Панаріна та Роман Черних), який влаштував присутнім феєричну обрядодію «День Святого Миколая».

По завершенню музично-розважальної програми діти отримали солодкі подарунки від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації, що передбачені в рамках міської програми «Турбота». Їх допомагала Святому Миколаю вручати начальник Управління соціального захисту СМВЦА Наталія Василенко.

Також святкова музично-розважальна програма «Зустріч Святого Миколая» для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей міської тергромади та вручення їм смаколиків запланована і на 17 грудня.