В Сєвєродонецьку відкрили черговий дитячий майданчик

14-09-2016

9 вересня в Сєвєродонецьку, у дворі будинку 5 по вул. Курчатова, відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика, встановленого за кошти міського бюджету за ініціативою мешканців.

З нагоди цієї події тут пройшло справжнє свято з іграми, конкурсами та подарунками для дітей. Частина ж малих  під час заходу вже випробовувала гойдалки, каруселі, гірку та інші новесенькі знаряддя, яких вони так довго чекали.

Завітали привітати дітлахів та їх батьків із цією подією керівники органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

Першим слово взяв заступник міського голови Андрій Гавриленко.

«Було прийнято рішення депутатами міської ради про виділення грошей на дитячі майданчики. Хочу висловити слова подяки вам, шановні батьки за те, що ви проявляєте активність та працюєте зі своїми депутатами. Оскільки тільки завдяки вашим зверненням до обранців ці майданчики й були встановлені», - сказав Андрій Гавриленко.

Звернувся до присутніх й радник міського голови Галина Слупська. «Сьогодні відкривається черговий дитячий майданчик в нашому місті. Щасливе дитинство – одне з найголовніших задач міської ради. Бережіть цей майданчик, і я сподіваюся, що ми тут ще неодноразово будемо зустрічатися та проводити різні заходи. З маленьким святом вашого двора!», - сказала Галина Слупська.

Були присутні на святі й депутати міської ради Євген Лагунов та Тетяна Грачова.

«Шановні мешканці міста. Я хочу щиро привітати вас з довгоочікуваною подією: відкриттям дитячого майданчика у вашому дворі. Хочу побажати радості, веселощів, більше усмішок і, звичайно, миру», - сказав Євген Лагунов

«Шановні сєвєродончани! Хочемо, щоб ви жили в комфортних умовах, і робимо для цього все, що від нас залежить», - сказала Тетяна Грачова.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради