В Сєвєродонецьку відбудеться загальноміська толока

18-08-2017

17 серпня в Сєвєродонецькій міськраді під головуванням в.о. першого заступника міського голови Сергія Зарецького пройшла робоча нарада щодо проведення загальноміської толоки, яка відбудеться у суботу, 19 серпня. В заході взяли участь представники структурних підрозділів ради, комунальних підприємств, ОСББ.

Сергій Зарецький акцентував увагу присутніх на необхідності прибирання міста до прийдешніх свят Дня Державного Прапора і Дня Незалежності. Тим більше, що місто – це наш дім, тому й вулиці, сквери, двори мають бути охайними. Для цього не лише навесні, а й напередодні важливих дат у календарі треба попрацювати разом – і городянам, і комунальникам.

Толока відбуватиметься по всьому місту. Особлива увага приділятиметься локаціям, де будуть проходити заходи: площа Перемоги, площа Миру, територія біля міського Палацу культури, а також територія, прилегла до Луганського обласного академічного музично-драматичного театру. Роботи будуть вестись у кількох напрямках: прибирання побутових відходів, покіс сухостою, побілка бордюрів тощо.

«Наші працьовиті комунальники слідкують за чистотою та порядком на вулицях нашого міста. Однак, перед такими важливими державними святами потрібно всім городянам  залучитися та допомогти працівникам комунальних служб якнайшвидше та якнайякісніше прибрати в місті. Я закликаю всіх сєвєродончан приєднатися до загальноміської толоки 19 серпня о 8:00», - підкреслив Сергій Зарецький.

Під час наради керівники комунальних служб відзвітували в.о. першому заступнику міського голови щодо матеріально-технічного оснащення, яке вони можуть виділити для толоки, а також висловили свою готовність до прибирання міста.

Владислав СТАРИЦЬКИЙ