В Сєвєродонецьку відбулася загальноміська толока

21-08-2017

19 серпня в Сєвєродонецьку відбулася загальноміська толока. Керівництво міськради виступило з ініціативою мобілізуватися та загальними зусиллями допомогти комунальникам якнайшвидше та якісніше прибрати місто до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності. Толока відбувалася всім містом. Особлива увага приділялися локаціям, де відбуватимуться урочисті заходи: площа Миру, площа Перемоги, територія, прилегла до Луганського обласного академічного музично-драматичного театру. Наводили чистоту в місті комунальники, керівництво та працівники Сєвєродонецької міськради, приватні підприємці, представники громадськості, а також просто небайдужі сєвєродончани. За результатами суботника вивезено близько 80 машин сміття.

«Я дякую всім небайдужим містянам, які приєдналися до толоки. Важливо пам’ятати, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Тож любімо наше рідне місто та утримуймо його в чистоті», - сказав в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький.

Владислав СТАРИЦЬКИЙ