В Сєвєродонецьку пройшла виставка голубів

15-10-2016

15 жовтня в Сєвєродонецьку, на прилеглій до Чистого озера території, пройшла виставка голубів, декоративних та співочих птахів.

Птахівники з усієї Луганської області привезли сюди своїх улюбленців для показу та продажу.

Окрім голубів, тут були представлені півні, кури, гуси, папуги, індики та інші пернаті представники тваринного світу.

Дивували своєю красою відвідувачів виставки й пухнасті домашні та свійські тварини: кролики, нутрії, бобри та інші.

Захід організований Сєвєродонецьким міським та Луганським обласним клубом голубівників, любителів декоративних та співочих птахів.

Керівник обласного клубу, депутат Сєвєродонецької міської ради Григорій Пригеба каже, що подібні виставки – добра нагода для містян відпочити та відчути єднання з природою.

«Сьогодні ми відкриваємо осінній сезон виставок голубів, декоративних та співочих птахів. Надалі будемо старатися проводити подібні заходи кожного місяця, - каже Григорій Пригеба. – В ці нелегкі часи цей захід – можливість для містян добре відпочити після напруженого робочого тижня, відчути своє єднання з природою, а також зарядитися позитивною енергією на найближчий час».

В фіналі виставки організатори частували усіх бажаючих смачним кулішем.

«СВ»