Увага! Запрошуються бажаючі!

20-11-2017

Сєвєродонецька міська рада разом з Луганським регіональним відділенням  Асоціації міст України організує проведення в місті Сєвєродонецьку  Німецького тижня енергоефективності за участі Генерального консула ФРН в м. Донецьку пана Мьоссінґера.
Цей захід проходитиме в рамках співпраці з проектами «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» та «Енергоефективні реформи в Україні», що впроваджуються Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.
Урочисте відкриття відбудеться 21 листопада 2017 року о 12.00 в міському Палаці культури м. Сєвєродонецька за участі керівництва міста, Генерального консула ФРН в м. Донецьку, виконавчої дирекції Луганського регіонального відділення Асоціації міст України.
Після урочистого відкриття у холі будівлі буде проведено майстер-класи, інтерактивні ігри для дітей та батьків з питань енергоефективності
О 14.00 відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття Німецького тижня енергоефективності у Луганській області.
Спікери прес-конференції:
- Вольфґанґ Мьоссінґер, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку;
- Казаков Валентин Васильович, Сєвєродонецький міський голова;
- Бойко Наталія, виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації міст України;
- ЗМІ Луганської області.
О 15.00 буде проведено «круглий стіл» «Енергоефективний будинок майбутнього» за участі керівництва міста.

Департамент економічного розвитку міськради